Будівництво завершено і остання кімната отримала свій зовнішній вигляд за задумом планувальників. Господарі вже хазяйнують у будинку. Однак навколо будинку ще чимало клопотів – треба розташувати зелену зону, встановити альтанку та спорудити невеликий декоративний басейн. Для всіх цих робіт необхідно застосовувати бетон, як основу для будівельних робіт. Важливо підібрати в цьому випадку бетонну суміш необхідної якості та певних характеристик. Такий бетон в Хусті можна придбати в компанії ЗБК «Еталон». Саме тут можна замовити бетонні суміші всіх видів та наповнень, які можна з успіхом застосовувати для облаштування прибудинкової території та малих архітектурних форм біля спорудженого будинку.

Важливо підібрати бетон за ціною, яка буде оптимальною. Адже у власника немає великої кількості ресурсів одразу після будівництва. Водночас не можна і продешевити та використати неякісні матеріали для завершальних робіт. Оскільки прибудинкова територія це важлива складова будинку та основна компонента для забезпечення відпочинку та спілкування господаря із найближчими йому людьми.

Детальніше про сорти бетону які можна обрати для будівництва та опоряджувальних робіт читайте за посиланням khust.zgbk-etalon.kh.ua/uk/beton-tovarnyj.

Який бетон треба обрати для облаштування фундаменту альтанки і інших малих форм

В цьому випадку можна порадити застосувати для облаштування фундаменту бетонну суміш, де основу складає цемент М150. Він достатньо міцний, має хороші показники витривалості. Але ціна на нього невисока, хоча він дає високі показники зносостійкості навіть за впливу вологи.

Його ж можна застосовувати для укладення поверхні бетонних доріжок у садку чи для планування майданчика для відпочинку, мангальної зони та інше. Водночас варто зауважити – бетон такої міцності не розрахований на застосування його щодо облаштування пакувальних площ для авто або для встановлення важких конструкцій.

Бетон для мінібасейну та інших споруд із рідинами

Якщо потрібно спорудити мікробасейн, декоративне озеро чи інший декоративний елемент, що буде застосовувати постійне сполучення із вологою, потрібно використати бетон для оздоблення різних марок:

  • для внутрішніх робіт не менше ніж бетон з цементу М300, що є вологостійким і може застосовуватись без вкладення на поверхню вологовідбиваючих матеріалів – кахлі, керамогранітна плитка, спеціальні шари водонепроникних матеріалів;

  • облицювання можна виконати із бетону на основі М250 чи М200;

  • для об’єктів де вода відіграє другорядну роль і вона скопичується у окремих посудинах, наприклад у спеціальних різновидах декоративних фонтанів, можна застосувати бетон на основі цементу марки М150.

Витрачати зайві гроші не варто. Проте обрати треба бетон, що матиме необхідну витривалість і стійкість.