В останні роки тема аутизму дуже активно досліджується наукою, а також викликає чимало суперечок та протиріч у колах батьків діток-аутистів. Багато хто вдається до так званої «традиційної», «народної» медицини, а також намагається допомогти своїм дітям за допомогою методів, які з'явилися порівняно недавно.

Пройшовши за посиланням https://goodcells.com/likuvannya/autysm, ви зможете отримати інформацію про лікування аутизму!

Доказова практика, яка застосовується у всьому світі, повинна керуватися всіма методами, що використовуються для аутизм лікування, включаючи поведінкові, освітні, медико-біологічні та альтернативні підходи. Але всі ці втручання мають бути підведені під єдині стандарти доказовості, щоб допомога була ефективною та своєчасною.

Альтернативні методи терапії поділяються на кілька категорій:

- альтернативні медичні навчання (наприклад, гомеопатія),

- біологічна терапія,

- енергетична медицина,

- телесноорієнтована медицина,

- інші практики (йога, рейки тощо).

Поширеність альтернативної медицини в загальній популяції визначити досить складно через велику кількість різноманітних втручань та відмінностей між досліджуваними популяціями.

Використання серед дорослого населення варіює від 1,8 до 62%. Дані про дитяче населення недоступні. Однак, діти з розладами розвитку зазвичай частіше за інших хворих звертаються до альтернативної медицини. Ось дані щодо діагнозів: СДВГ 12-64%, ДЦП 56%, С-М Дауна 87%, Аутизм 30-90%.

Ознайомитися з унікальною, інноваційною методикою лікування аутизму з використанням стовбурових клітин ви можете на сайті клініки Good Cells!

Багато сімей дітей з аутизмом вирішують використовувати альтернативні методи, ґрунтуючись на впевненості в їх безпеці, мінімальній кількості побічних ефектів і «натуральності». Деякі сім'ї повідомляли, що їхній вибір терапії базувався на бажанні контролювати хід лікування, ґрунтуючись на рекомендаціях з інтернету, від друзів та інших сімей з дітьми-аутистами, а також на обіцянках лікування.

Іншим важливим фактором у прийнятті рішення можуть бути обіцянки про позбавлення інших серйозних симптомів, таких як, наприклад, проблеми з травленням. Передумови створює сімейний досвід використання альтернативної медицини (наприклад, батьками), високий рівень освіти, повідомлення про серйозність діагнозу.