Для всіх власників будинків більш старого житлового фонду питання утеплення фасадів стоїть доволі гостро. Адже нові будинки проектуються вже з урахуванням прогресивних методів енерго та тепло збереження. Але якщо ми говоримо про старі будинки то доволі часто маємо проблему затікання вологи, утворення грибку та плісняви, а також продування та низькі температури в середині приміщення.

Тому для вирішення таких проблем підійде послуга утеплення фасадів. Утеплення фасадів – спеціальна технологія, яка полягає у закріпленні на зовнішній стороні стіни будинку шару утеплювача, який додає захисний шар, який буде зберігати тепло всередині та не давати зовнішнім чинникам впливати на атмосферу всередині будинку. Сама технологія має декілька етапів. Для початку стіну будинку підготовлюють до закріплення утеплювача, її чистять та знімають елементи які вже погано закріплені, мається на увазі стара штукатурка або плитка. Після цього на стіну кріпиться утеплювач. Ним може бути пінопласт або мінеральна вата. Він наноситься на спеціальний клей а також додатково кріпиться гвіздками для утеплювача. Це гарантує надійне прикріплення до стіни та те, що він не відпаде через деякий час. Далі йде етап вирівнювання всіх листів утеплювача, адже стіна має бути рівною без перепадів. Далі наноситься шар штукатурки та додатковий шар, який гарантує рівну поверхню. Після цього на висотних будинках поверхня фарбується, а на приватних будинках можна ще додатково обрати шар декоративної штукатурки, наприклад короїд або баранчик, які додадуть гарного зовнішнього вигляду. Після цього наноситься фарба. Завершальним етапом є закріплення віконних відливів, які забезпечать бар’єр від затікань та гарний вигляд вікон.

Отже така процедура утеплення є стандартною та гарантує надійний захист та збереження тепла всередині приміщень.

Для забезпечення максимального комфорту всередині будинку ми радимо більш комплексний підхід, який окрім утеплення фасадів включає також заміну старих вікон на більш економічні та сучасні металопластикові вікна, а також заміну батарей та вхідних дверей.  Такий комплекс може вартувати доволі немало, але це точно гарна інвестиція у власне житло адже переваги ви побачите доволі швидко та будете насолоджуватись часом, проведеним вдома.