Робите ремонт у оселі чи вирішили утеплити її до зимових хуртовин?  То ж без зміни старих вікон вам не обійтись. Якісні металопластикові вікна WDS – запорука комфорту, стильного інтер’єру та довгої безпроблемної експлуатації. Виробника вікон ПВХ слід вибирати уважно, якщо хочете отримати якісні конструкції, що збережуть тепло, забезпечать відмінну звукоізоляцію та пилонепроникність. Компанія ЄвроВікна рекомендує продукцію з Європи, якісний віконний профіль, широкий вибір вікон для будь-яких будівель, різноманітний дизайн.

Яке вікно вибрати?

Пластикові вікна встановлюють, незалежно від їх призначення, практично в усі приміщення. Для квартир та офісів, що розташовані понад дорогами, підійдуть вікна с високою шумоізоляцією. У житлових приміщеннях, які виходять на сонячний бік будівлі, є сенс передбачити системи з тонованим склом. Якщо більшу частину дня сонця у вашій оселі немає, подумайте про підвищені параметри теплоізоляції віконних систем. Такі ВДС вікна в Києві можна замовити в компанії ЄвроВікна. Вони можуть бути трохи дорожчими, але зекономити краще на балконних системах, якщо ви використовуєте балкон чи лоджію лише як додаткове місце зберігання речей.

Що до профілю, компанія реалізує продукцію німецьких концернів REHAU, Aluplast, українського  виробника WDS. Їх профілі демонструють відмінні теплоізоляційні властивості, механічну міцність та привабливий дизайн.

ЄвроВікна – лідер ринку

Компанія, яка працює на ринку понад 15 років, пропонує не тільки високоякісну продукцію, а й цілий комплекс послуг:

  • виїзд замірника безкоштовно;
  • професійну установку вікон;
  • сервісне обслуговування;
  • роботу «під ключ»: від демонтажу старих систем до оздоблювальних робіт після встановлення нових.