Навряд чи сьогодні комусь потрібно буде довго розповідати про такий відмінний сучасний підлоговий матеріал як полімерна підлога від виробника або як її ще полюбляють називати рідкий лінолеум. Це однокомпонентна та двокомпонентна фарбувальна наливна підлога, яка має покращені характеристики та безліч переваг за рахунок чого й має неабиякий попит.

Сфери застосування наливної підлоги

Наливну підлогу від виробника можливо при потребі використовувати для проведення зовнішніх/внутрішніх робіт, для робіт із вертикальними/горизонтальними поверхнями. Сфери застосування такої підлоги не завершуються лише на житлових комплексах та місцях громадського харчування із закладами освіти й приватними будинками.

Згадану підлогу активно використовують навіть у медичних закладах та в умовах виробництв, в дитячих садочках з бізнес-центрами. Укладають її у публічних місцях та навіть на складах з торгівельними центрами та зонами відпочинку. Така дуже широка популярність пов'язана якраз з тим, що полімерна підлога має характерний їй широкий перелік вагомих властивостей. Зараз не можемо не згадати про її:

  • відмінну хімічну стійкість;
  • простий процес нанесення;
  • можливість при необхідності легко ремонтувати таку підлогу;
  • чудовий естетичний вигляд;
  • високі зносостійкі властивості;
  • атмосферну стійкість.

Додатково серед особливих переваг полімерної підлоги спеціалісти виділяють гнучкість кольору. Завдяки використанню різноманітних пігментів кожен охочий при першій потребі зможе без будь-яких складнощів отримати той чи інший колір покриття. Така рідка наливна підлога універсальна та довговічна, дуже міцна та проста у догляді, естетична, а ще відрізняється характерною їй пожежною безпекою оскільки вона не схильна до займання.

Види наливної двокомпонентної підлоги

Серед основних різновидів композитної наливної підлоги спеціалісти виділяють підлогу епоксидну та поліуретанову, полімерну та промислову. Якщо ви хотіли б мати можливість купувати якісну та оригінальну наливну підлогу в Києві та по всій Україні при цьому за приємною та більш ніж доступною ціною, завітайте в онлайн каталог інтернет-магазину «Сам Майстер».

Контактна інформація:

Адреса: Київ, вул. Юрія Іллєнка (вулиця Мельникова) 2\10

№ тел.: 067 466 52 36

Електронна пошта: [email protected]