Професійне перевезення лежачих хворих https://medical-car.com/kyiv/ – найкращий спосіб дістатися до місця призначення разом з важкохворою людиною, що має обмеження у пересуванні. За допомогою фахівців та спеціального обладнання можна транспортувати лежачого хворого у будь-яку точку Києва, не ризикуючи його життям та не провокуючи у нього надмірний стрес.

Перевезення лежачих хворих у Києві: як, коли і куди?

Існує декілька поважних причин, заради яких варто розпочинати планове транспортування тяжкохворої людини:

1. Запланований візит у лікарню для стаціонарного розміщення, проведення обслідувань.

2. Виписка додому із медичного закладу.

3. Поїздка у санаторій чи реабілітаційний центр, приватний будинок для престарілих або повернення з нього додому.

4. Переїзд на інше місце проживання.

У всіх цих випадках планувати транспортування можна заздалегідь, обравши найзручніший день. Домовлятися про перевезення варто хоча б за кілька днів, аби і ви і бригада мали достатньо часу аби все спланувати і підготуватися. У випадках коли лежачого хворого треба відвезти до медичного закладу всього на пару годин, за попередньою домовленістю машина та фахівці можуть зачекати пацієнта, аби повернути його додому у той самий день.

Особливості транспортування лежачих хворих

Зважаючи на тяжкий стан своїх пацієнтів, фахівці «Medical-Car» підходять до їх перевезення з особливою увагою та відповідальність. Адже один неправильний рух може призвести до миттєвого погіршення стану хворого. Тож кожен етап переміщення чітко продумується.

Для того аби швидко та безпечно доставити хворого від ліжка до машини, використовують каталку або м’які ноші. Надійно фіксуючи пацієнта в горизонтальному положенні, його перевозять або переносять в залежності від обставин. В салоні автомобіля каталку надійно закріплюють на час поїздки.

Під час транспортування за станом хворого веде спостереження лікар. Оглянувши пацієнта перед виїздом та ознайомившись з його діагнозами, він може контролювати самопочуття клієнта та у разі необхідності прийняти міри. Салон кожного автомобіля, що здійснює перевезення лежачих хворих у Києві, обладнаний великою кількістю сучасної апаратури, що необхідна для контролю фізичних показників пацієнтів. Звісно у розпорядженні бригади є і медикаменти, необхідні у разі погіршення стану хворого.

Такий професійний підхід у поєднанні з великим досвідом перевезення лежачих хворих дозволяє компанії «Medical-Car» безболісно та без зайвих ризиків транспортувати пацієнтів по всій Україні.