Свого часу ви хотіли встановити у своєму будинку в Ірпені натяжну стелю на кухні, але ваша мрія так і залишилася нездійсненною? Все з самого початку йшло добре, але в останній момент, піддавшись сумнівам після кількох аргументів від знайомих, ви вирішили відмовитися від натяжної стелі?

Сьогодні пропонуємо вам разом з нами поговорити про найпоширеніші сумніви, через які багато людей відмовляються встановлювати у себе вдома натяжні стелі Art Decor в Ірпені. Гарантуємо вам те, що наш сучасний матеріал розвіє ці сумніви і змусить подивитися на цей матеріал зовсім з іншого боку.

Натяжна стеля: проводити монтаж чи все ж таки не варто? Найпоширеніші сумніви, що відштовхують від натяжних стель

Незважаючи на такі, характерні натяжним стелям вагомі переваги як екологічність, практичність, вологостійкість, здатність візуально розширювати простір, легкість у догляді та довговічність із демократичною ціною, багато хто сьогодні чомусь відмовляється від встановлення таких стель посилаючись на незрозумілі для нас причини.

Перша з них – нібито те, що полотно, з якого виготовляють стелі, дуже тонке і його можна легко пошкодити навіть за допомогою банального корка від пляшки шампанського. Це широко поширена помилка, що не відповідає дійсності. Полотно, що з нього виготовляють натяжні конструкції, дуже міцне. Корок від пляшки шампанського і т.д. йому не завдасть шкоди.

Оскільки на сучасних кухнях є безліч нагрівальних пристроїв, натяжна стеля з часом може провиснути і 100% деформуватися. Як правило, для того щоб натягнути абсолютно будь-яку стелю, фахівці використовують обладнання, що нагріває повітря до 65-75° за Цельсієм. Тільки в такому випадку натяжна стеля стає еластичною і м'якою, а також такою, що її можна буде встановлювати.

Тобто навіть якщо ви зберете у себе на кухні і одночасно увімкнете всю вашу побутову техніку, у тому числі і плиту під час розпалу процесу приготування, навряд чи ви зможете досягти такої позначки температури повітря. Тому наважившись встановити натяжні стелі Art Decor в Ірпені, сміливіше звертайтеся до фахівців даної сучасної української компанії і незабаром насолоджуватиметеся рішенням:

  • практичним;
  • дуже стильний;
  • доступним за своєю ціною;
  • ультрасучасним.