PHfCV4ZiRKDwYwlwlMudqDg7NFiowyO-Le0GQcVj8flelZ9kxiTKoEg0DC5u15YgpXbDgro5GqVgWl3TLYYSlWk63lYHc8EF3WIXOgHUySWb0E8yF_tpjuquRtO7N39BFVn3IheLuukQoOB1QzHr4uI

Термочашки з емблемою - це не тільки зручний предмет, який дає змогу зберегти температуру напоїв, а й чудовий спосіб просування бізнесу. Крім того, такі чашки можуть стати чудовим сувеніром, що підвищує впізнаваність компанії та зміцнює єдність колективу.

Насамперед усі термочашки мають різні форми і габарити, також їх роблять із різних матеріалів. Також існують одними з найпопулярніших моделей, як-от непроливайки, термочашки з кришкою тощо.

На сьогоднішній день термокружки є досить популярними і затребуваними, без них не обходиться жодна людина. Практично всі беруть із собою на роботу, на відпочинок, у спортзал свій улюблений напій. Так як дана річ користується попитом, велика кількість компаній використовують термокружку як предмет для просування свого бренду - реклама. Термочашки з логотипом є одним з найкращих способів реклами, при цьому на його просування не потрібно виділяти велику кількість грошей https://deksgroup.com/termicheskaya/.

Якщо ви хочете замовити послугу нанесення свого логотипу на термочашки, ви можете звернутися до рекламного агентства, яке є експертом у нанесенні зображень на різні поверхні. Наша компанія використовує прогресивні технології друку, а також ми маємо в своєму розпорядженні високоякісне обладнання, що дає змогу створювати зображення яскравими, чіткими, а найголовніше - стійкими до стирання і деформації. Контроль якості робіт у компанії відбувається на всіх етапах виконання замовлення, тож ви можете бути впевнені в якості продукції, яку отримаєте. Вартість нашої послуги залежить від обсягу замовлення, часу, що відводиться на виконання робіт, а також від характеристик продукції. Для наших постійних клієнтів ми надаємо знижки та бонуси, що робить ціну на нашу продукцію ще більш привабливою. Якщо ви вирішили купити термокружку зі своїм дизайном, звертайтеся до нас deksgroup.com - ми будемо раді виконати будь-яке ваше замовлення на найвищому рівні.

Хороший рекламний хід - термокружка з емблемою

Термочашка з логотипом вашої компанії є гарним презентом для колег, клієнтів, ділових партнерів. Великою перевагою цього виробу є те, що чашка не маленька за габаритами, що дає змогу розмістити всю необхідну інформацію і, звісно, логотип компанії. Можна сказати, що в плані реклами термокружки мають безмежні можливості. Наприклад, на цей виріб можна нанести:

  • емблему компанії;
  • різні мотивуючі або вітальні тексти;
  • будь-які фотографії;
  • дані про вашу компанію, номер, Е-мейл тощо.