Багато батьків практикують читання казок на ніч дітям. Таку процедуру проводять зазвичай перед сном, даючи малюкові час на розслаблення та заспокоєння. Захоплюючі книжки що майорять яскравими малюнками та цікавими пригодами розбурхують уяву, розвивають пам'ять та інтуїцію. Монотонне читання розслабляє нервову та мускулатуру систему, а режим повторення читання призводить до автоматичного відчуття сну, але, далеко не кожен з батьків знає, які казки та з якого віку потрібно читати.

Інтернет-магазин Златка Харків, співпрацюючи з українським видавництвом «Ранок» та іншими великими друкарнями, пропонує величезний арсенал дитячої художньої та наукової літератури. На полицях представлені друковані вироби для науки, розвитку та проведення власного дозвілля, розвиваючі книжки, ігри, дослідницькі набори та канцелярія. Логістика сайту, докладна інформація по кожному розділу та короткий зміст окремих екземплярів дозволяє швидко та безперешкодно знайти саме те, що потрібно читачеві.

Коли треба починати читати малюку?

Психологи рекомендують починати читати казки, віршики та потішки дітям з того часу, коли їхні оченята зможуть «ловити» візуальний контакт з Вами, адже малеча має бачити міміку та чути інтонацію твору, щоб краще зрозуміти зміст та навчитися правильно реагувати на події. За підсумками психологів та неврологів, діти, яким читають батьки:

  • Краще адаптуються в соціумі.
  • Легше знайомляться та знаходять друзів.
  • Миттєво знаходять спільну мову зі своїми ровесниками.

В таких дітей краще розвинена уява, пам'ять та візуалізація дій. Вони самостійно вміють робити правильні висновки та орієнтуватися в сюжеті добре знайомих творів.

Одне оповідання малюкам в день буде достатньо для того, щоб сформувалася гарна звичка читати, почала розвиватися увага та усидливість. Не ігноруйте картинки, обов’язково роздивляйтеся та пояснюйте дитині їх значення, шукайте героїв і вгадуйте разом події, які там зображені.

Починати знайомство з читанням необхідно з коротеньких творів, де головні герої – це добре знайомі звірята. Коротенькі пригоди познайомлять з такими поняттями, як дружба, працьовитість, чесність та любов. З плином часу, можна переходити на великі твори та казки. Це можуть бути пригоди драконів, або незвіданих створінь. Такі оповідання розвивають фантазію та уяву, знайомлять з добром та злом і вчать не довіряти чужим, навіть дуже гарним на перший погляд людям чи звірям.