Періодично в житті трапляються ситуації, коли потрібна допомога з боку професіоналів – найчастіше це стосується юридичних питань. Існує думка, що юридичні послуги необхідні лише за наявності серйозної небезпеки, що загрожує клієнту або при виході стандартної ситуації за межі. Однак знати свої права не тільки корисно. Це необхідно – так само, як і вміти їх легально відстоювати.

Останнім часом юридична консультація у форматі поради досвідченого фахівця набирає все більшої популярності. Люди звертаються до юристів https://advokat-narodu.com/lawyers/irpin з питань, що цікавлять, встановлюючи правомірність чиїхось дій. Обов'язковою є консультація при придбанні ділянки землі, квартири або будинку, укладенні шлюбного контракту. Це дозволяє на 100% виключити «підводні камені».

Консультація офлайн чи онлайн: що обрати

Нещодавно консультацію клієнти отримували тільки особисто, для чого потрібно було відвідати офіс адвоката або юриста. Відвідування потребувало попереднього запису, призначеного на конкретний час. Цей варіант не завжди зручний, оскільки пов'язаний із додатковими проблемами. Наприклад, робочі графіки клієнта та юриста можуть збігатися, через що клієнту потрібно відпроситися з роботи, а також враховувати графік юриста при плануванні власних справ.

Деякі люди відзначають нервозність, яка виникає в кабінеті адвоката чи юриста, проте можливості сучасного світу відкривають нові двері. Тепер консультація юриста можлива онлайн у форматі реального часу. Клієнт може зв'язатися з адвокатом в Ірпіні у визначений час, перебуваючи вдома, у знайомій обстановці, щоб поставити запитання адвокату.

Де знайти відповідні послуги? Часто правова допомога пропонується в Інтернеті, у консультативному форматі. Краще заздалегідь вивчити сайти, відгуки про них, обрати адвоката, послуги якого допоможуть оцінити знайомі, які особисто отримували консультацію. Також рекомендується звіритися з відгуками про роботу спеціаліста.

Переваги спілкування онлайн

Розглянемо, які переваги дарує онлайн консультація.

  • Відсутність необхідності бути в адвокатському офісі фізично, чекати у черзі. Не завжди адвокатська контора знаходиться біля вашого будинку, тому клієнти часто витрачають на проїзд гроші. Онлайн-консультація вирішує цю проблему, мінімізуючи витрати.
  • За консультацію клієнт платить гроші. У форматі «онлайн» консультація коштує дешевше. Це пов'язано з тим, що за оренду офісу потрібно платити, тому самозайнятий адвокат враховує це у вартості консультації.
  • Високий професіоналізм юристів, які консультують за допомогою месенджерів, телефонії, відеозв'язку. Вони відповідально підходять до своєї роботи, виконуючи її з належним рівнем професіоналізму. Кожен юрист прагне залучити нових клієнтів. При цьому клієнт, перебуваючи у спокійній обстановці, не соромиться та надає повну інформацію, необхідну для початку співробітництва. Таким чином, консультація стає більш об'єктивною, клієнтоорієнтованою.
  • Також раніше існувала проблема отримання негайної юридичної консультації онлайн у вихідні дні чи свята. Адвокатські офіси були закриті. У цьому випадку онлайн консультація є оптимальним рішенням, що дозволяє у будь-який час за попередньою домовленістю зателефонувати та поставити додаткові питання.

Звичайно ж, варто розуміти, що для вирішення складних питань потрібні реальні зустрічі та спілкування. Однак у форматі онлайн легко отримати відповіді на запитання, що цікавлять. Так, можна домовитися про складання юристом або адвокатом правових документів, їх перевірки; отримати відповіді на питання щодо змін у законодавстві, правових норм.

Інтернет скорочує відстані, тому не слід орієнтуватися лише на тих юристів, які консультують особисто неподалік вашого місця проживання. Можна обирати адвокатів, чиї офіси знаходяться в іншому місті за умови довіри до фахівця.