Будь-який бізнес намагається збільшити кількість клієнтів та отримати більше вигоди від своєї роботи. На конкретному ринку складно зловити хвилю успіху лише сподіваючись на удачу. Треба докласти щоденних зусиль зі збільшення кількості клієнтів та наполегливо працювати з поточним переліком контактів і проєктів, що реалізуються. І саме тоді, коли критична межа кількості контрагентів зростає, постає питання автоматизації цієї роботи. Яку ж програму обрати й де її знайти, щоб можна було мати якісний результат?

Думаємо наперед, оцінюємо ризики і обираємо перспективу

Як один із варіантів автоматизації – придбання «острівних» рішень автоматизації системи продажу та управління підприємством, включно із бухгалтерським обліком. Але такий підхід створить насправді більше проблем, ніж вирішить їх. Різноманітне і часто-густо не поєднуване програмне забезпечення потрібно буде вручну переводити в інший формат або «перешивати» бази даних за чималі гроші, замовляючи послугу в експертів. Система BAS управління продажами, яку пропонує компанія Нетсофт є цілісним комплексом з управління продажами на підприємстві будь-якого масштабу та рівня. У поєднанні із програмним середовищем системи BAF, такий комплекс дає можливість гнучко налаштувати цифровізацію всіх процесів, що відбуваються на підприємстві, відкоригувати їх для прикладних рішень на потрібному рівні.

Бухгалтерське обслуговування роботи бізнесу: всі види оподаткуванні і звітності

Розгорнути роботу системи на повну потужність допоможе спеціалізоване прикладне рішення для ведення звітності. Така бухгалтерська програма підтримує всі основні види оподаткування і може бути універсальним інструментом для бухгалтера, оскільки в одній робочій системі може сполучатися одразу декілька способів оподаткування бізнесу:

  • бізнес-діяльність, де сплачується податок на прибуток і податок на додану вартість,
  • комерційне підприємство, що сплачує податок на прибуток, але не сплачує ПДВ;
  • єдиний + ПДВ;
  • єдиний без ПДВ;
  • єдиний для ФОП.

За потреби кожна із систем оперативно отримує переналаштування та коригування в обробці вихідних даних – звітність, формування рахунків та документів всіх напрямків, де потрібно враховувати систему оподаткування.

Якщо компанія налаштована на розвиток бізнесу і пошуку нових форм реалізації своїх ідей, така система автоматизації роботи бухгалтерії гарантуватиме надійний захист економічної безпеки підприємства. І стимулюватиме розвиток компанії, додасть нові орієнтири і маркетинговій службі підприємства, яка буде працювати із системою, що впорядкує інформацію про контрагентів, допоможе створити нові, підтримувати наявні контракти.