Серед усієї різноманітності будівельних матеріалів, популярністю користується структурна фарба, яка використовується для виробництва текстурованих декоративних покриттів. Вона славиться високим показником в'язкості, покривними властивостями, що дозволяє наносити її класичними та текстурованими валиками та кистями. Густа консистенція гарантує створення рельєфу для декоративності. Шар фарби утворює захисну плівку, що запобігає передчасному руйнуванню матеріалу. Головними перевагами представленого матеріалу є:

 

  • Високий коефіцієнт паропроникності – циркуляція повітря гарантує відсутність накопичення вологи;
  • Стійкість до підвищеної вологості, прямого впливу сонячного випромінювання;
  • Витримування механічних навантажень;
  • Можливість застосування не тільки для рівних стін, але й з дефектами, які благополучно ховаються;
  • Щільна структура, висока еластичність, легкість використання;
  • Сумісність із різними кольорами;
  • При необхідності зміни колірної фактури може офарблюватися акриловою фарбою;

 

У продажу пропонується різноманітність пропозицій. Популярність серед клієнтів мають структурні фарби ТМ Green Line. Вони відповідають нормам якості, підвищують захисні властивості поверхні, можуть використовуватись усередині/зовні приміщення. Всі види продукції можна поділити на акрилові (прості у використанні, пропускають повітря, використовуються для внутрішніх робіт) та силіконові (стійкі до погодних осадів, мікробіологічного забруднення, мають високу еластичність).

 

Інструменти, створюючі рельєф

 

Після вибору кольору підбираються валики, які дозволяють створити сучасний, унікальний проект. Фахівці використовують хитрість для створення ефекту бамбукових гілок: на валик намотується товста мотузка. Проведіть інструментом по поверхні з нанесеним складом та оцініть візуальний ефект. Класичний пневматичний розпилювач допоможе просто оформити стіни. Встановіть тиск у 5 атмосфер, поставте діаметр сопла 3 мм і проведіть обробку. На стінах з'явиться цікавий візерунок, який створює унікальний інтер'єр. Представлений матеріал дозволить реалізувати всі побажання щодо оформлення приміщення.

 

Техніка нанесення

 

Навіть якісний пігмент не зможе забезпечити гарний результат, якщо неправильно застосувати його. Процедура роботи включає кілька етапів:

 

  • Нанесення тонкого шару штукатурки, після чого потрібно дочекатися висихання. Використання ґрунтовки, очікування 24 години;
  • Підготовка декоративної маси;
  • Застосування фарби, формування рельєфу;

 

Щоб не зіпсувати матеріал, краще звернутись до професіоналів. Вони втілять у реальність усі побажання, і перебувати у домі стане приємно. Продукція відомих виробників – отримання відмінного результату.

 

Придбання лакофарбової продукції

 

В інтернет-магазині GreenLine ви маєте змогу побачити великий асортимент товарів перевіреного бренду. Для оптових покупців, забудовників, майстрів та виконробів пропонуються особливі умови та можливість придбання товару за вигідними цінами. Співпраця обговорюється окремо для кожного клієнта. Більше інформації ви можете дізнатися, звернувшись до менеджера за вказаними на офіційній сторінці контактами.

Також, для клієнтів пропонується програма лояльності – після проходження реєстрації за купівлю кожного товару нараховуватимуться бали. Чим більше їх буде, тим вищою буде знижка на весь асортимент. Заощаджувати на купівлі продукції не варто, тому від її якості та легкості нанесення залежатиме кінцевий дизайн.