Якісна література не може коштувати дешево – таке твердження закономірне в багатьох випадках, окрім тих, які стосуються придбання виробів саме безпосередньо у видавництва. Наприклад, вирішуючи купувати книжки в магазинах, які не співпрацюють із видавництвом напряму, Ви скоріше за все заплатите на 15-20% дорожче саме у вигляді націнки самого магазину. А от, обираючи безпосередньо сайт видавництва для придбання книжок та посібників, наприклад, інтернет-магазин «Ранок», де представлена якісна сучасна українська література, Ви заплатите значно менше. Така співпраця дозволить економити та вчасно купувати потрібну літературу, в тому числі й для школярів.

На сайті магазину виробника Ви можете купити книги в Києві як для дітей, так і для дорослих. Серед пропозицій в каталозі представлена:

  • Література для найменших – книжки пазли, книжки с картону з коротенькими віршиками, книжки на резинці, цікаві видання з завданнями, тощо.
  • Наукова література – книги зі шкільної програми, методичні матеріали для дітей та педагогів, контурні карти, атласи, тощо.
  • Енциклопедична література – різноманітні збірки енциклопедій за різними тематиками для поглиблення знань з конкретної галузі.
  • Художня література з різних жанрів – сучасна проза, віршовані видання, пригоди, детективи, тощо.

Вибір книжок на сайті видавництва дійсно визначний, а що більш приємно, то ут регулярно відбуваються оновлення асортименту, включно зі світовими новинками. Це означає, що Ви отримуєте доступ до новинок літератури першими.

Як замовляти на сайті видавництва? Чи можна оформити доставку по Україні зараз?

Якщо Вам потрібна якісна сучасна література для оновлення домашньої бібліотеки чи нв подарунок близькій людині просто зараз, перейшовши на офіційний сайт видавництва, Ви можете оформити замовлення на потрібну кількість книжок з доставкою на потрібну адресу. Вибирати літературу фахівці рекомендують за віковими обмеженнями, найбільш підходящим жанром та власними уподобаннями. Якщо ж Ви вибираєте книжку для когось на подарунок, можна скористатися фільтром та відсортувати найбільш популярні книжки-новинки. Частіше за все такий підхід дозволяє зробити правильний вибір. Крім того на сайті можна придбати подарунковий сертифікат на потрібну суму – так Ви точно вгадаєте з подарунком.