До численної групи побутових приладів, що називають кліматичною технікою, включають різноманітні пристрої для нагрівання води, вентилятори, кондиціонери та котли. Ефективна і якісна кліматична техніка пропонується онлайн-магазином Буд Постач в асортименті потужності, вартості, функціональних можливостей. За посиланням https://budpostach.ua/category/pobutova-tehnika/ можна переглянути всі актуальні розділи онлайн-магазину де є побутова кліматична техніка, що однаково ефективно працюватиме в житлових будинках, квартирах, офісах та невеликих торгівельних та інших комерційних об'єктах. Та повернемось до теми нашої публікації і спочатку розкажемо про найбільшу перевагу такого пристрою, як водонагрівач проточної води.

Водонагрівачі і бойлери: порівнюємо роботу цих створювачів комфортної температури води

Щоб отримати гарячу воду в водопровідній мережі використовують різні способи її нагріву, серед яких найпопулярніші – за допомогою централізованого гарячого водопостачання та за допомогою попереднього нагріву в бойлері. Другий спосіб здається хорошою альтернативою не завжди стабільному та якісному гарячому водопостачанню. Проте тут є і свої застереження.

Порівняємо як працює на гаряче водопостачання бойлер і проточний водонагрівач. В обох приладах використовується електрична енергія як джерело для нагріву води.

Але на цьому схожість завершується. Бойлер споживає велику кількість енергії, навіть якщо це енергоефективний прилад. Бойлер постійно витрачає значну кількість електричної енергії на підтримання належної температури у ємності не менше 25-50 літрів. Однак проточний електричний водонагрівач:

  • працює лише в момент ввімкнення крана, тобто за запитом користувача;
  • вимикається одразу як тільки потреба у гарячій воді зникає;
  • не потребує складного налаштування і практично відсутнє будь-яке спеціальне обслуговування;
  • водонагрівач віддає завчасно підігріту воду у невеликій кількості і одразу переналаштовується на ефективний нагрів води, що йде до розсіювача в крані.

Тож водонагрівачі є альтернативою споживанню великої кількості енергії, хоча окрім переваг ці пристрої мають і деякі обмеження.

Переваги використання водонагрівача і його обмеження

Ключова перевага водонагрівачів, які пропонує онлайн-маркет БудПостач – оптимальне використання енергії і швидкодія. Порівняно з бойлером, водонагрівач не треба спеціально обслуговувати – він не накопичує воду, тому турбуватись про якість води в баці, міняти періодично електронагрівальний елемент не потрібно. Ритмічність роботи пристрою залежить тільки від інтенсивності використання його користувачем, тобто встановити його можна як на дачі, так і в офісі. Ефективність і якість роботи від цього не зміниться, а отже він є універсальним пристроєм для створення комфортної температури водопостачання у невеликих обсягах.

Проте є у цього пристрою і обмеження – він працює для того, щоб дати гарячу воду для миття посуду чи рук. Але розраховувати, що він заповнить гарячою водою ванну, не варто. Саме за потреби нагріти велику кількість води одночасно і підтримувати цю воду у стані термінового використання є кращий варіант – електричний бойлер.

Збалансоване водопостачання: ідеальний варіант з бойлером і проточним нагрівачем

Ідеальна ситуація, коли у квартирі чи офісі використовують за потреби обидва варіанти нагріву води. Наприклад, для створення комфортної температури води для душу можна запланувати за допомогою таймера, нагрів бойлера. Вся вода буде з нього використана, тому електрична енергія в цьому випадку буде “спалена” раціонально. Але для миття рук на кухні, у ванній кімнаті використовується проточний електронагрівач. Таким чином енергетичні ресурси застосовують економно, але користувач не втрачає комфортності.