Коли пластикові вікна починають пропускати холодне повітря, погано працює ручка відкривання-закривання вікна або виникають інші складності, необхідно звертатися до досвідчених фахівців з ремонту та регулювання пластикових вікон компанії «Сервіс вікон». На сайті https://servise-okon.com.ua/uk/ компанії можна дізнатися про всі види послуг, які надаються та їх вартість. Великими перевагами компанії є такі: можливість цілодового виклику майстра, проведення консультації фахівця з ремонту у онлайн-режимі відео у месенджерах «Viber» або «Telegram», застосування сертифікованих комплектуючих та матеріалів під час ремонту, оплата роботи після проведення ремонту. Компанія надає знижку на всі види послуг до 15% пенсіонерам. Також проводяться інші акційні програми, дізнатися про які можна на сайті компанії. При заявці на проведення робіт загальною вартістю понад 15000 гривень клієнтам надається знижка до 20%. Постгарантійний термін обслуговування складає п’ять років.

Також великою перевагою для клієнтів є те, що майстер з ремонту приходить у зручний для клієнта час, що дозволяє не змінювати свої плани на день. Компанія надає послуги у Києві та області.

Види ремонту

Найчастішими причинами звернення до компанії «Сервіс вікон» з технічного обслуговування чи ремонту пластикових вікон є:

  • Необхідність змащування фурнітури та регулювання роботи стулки
  • Встановлення москітної сітки
  • Заміна склопакета при пошкодженні скла або рами, втрати рівня прозорості скла, герметичності та шумоізоляції
  • Утеплення вікна, що допомагає зберігати в будинку тепло, знижує конденсацію та сприяє економії на комунальних платежах

При ремонті та регулюванні пластикових вікон фахівці компанії «Сервіс вікон» дають рекомендації щодо догляду за ними, за фурнітурою та ущільнювачами для забезпечення вікнами їхнього функціоналу із захисту від шуму та холодного повітря, а також для продовження терміну їх експлуатації.

На сайті компанії можна дізнатися вартість послуг по встановленню, обслуговуванню та ремонту пластикових вікон, що є дуже зручним для клієнтів. Залежно від економічних умов, вартість вікон, фурнітури та комплектуючих може трохи змінюватись. Уточнити ціни, а також поставити інші питання, що цікавлять, можна у менеджерів і фахівців компанії, звернувшись за номерами телефонів, вказаними на сайті, а також у месенджерах «Telegram» і «Viber», посилання на які дані на сайті.