На великих дорогах та автотрасах якість повітря залишає бажати кращого. В ньому присутні не тільки пил, але й вихлопні гази, важкі метали, сажа, хімічні реактиви та багато іншого. Тому, люди, які слідкують за своїм здоров’ям обирають якісні салонні фільтри.

Фільтри салону призначені для очищення повітря, яке находить з вулиці в салоне авто. Найчастіше його встановлюють перед радіатором. Хороший салонний фільтр допомагає дуже добре очистити повітря і захистити салон від забруднень.

На https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/filytr-salona ви можете купити оригінальну продукцію від провідних виробників: BMW, GM, TOYOTA,  Fiat/Alfa/Lancia , Hyundai/Kia/Mobis , SSANGYONG, VOLVO, VAG, HONDA , JEEP/CHRYSLER/DODGE, MAZDA ,LAND ROVER, NISSAN , MITSUBISHI, Opel , PORSCHE, SUZUKI та інших.

Також в каталозі CHAS-TO представлені товари від брендів ASHIKA, MANDO, AUTOTECHTEILE, Bapmic, BENTLEY, Delphi, Denckermann, DENSO, EUROREPAR, JAPAN CARS, JAPANPARTS, JC PREMIUM, MAGNETI MARELLI, MAHLE / KNECHT, MANN, Purflux, PURRO, SOFIMA та ін.  

Інтернет-магазин Час-ТО пропонує якісні запчастини та розхідні матеріали для авто за розумними цінами та з доставкою по Україні.

 

Фільтри салону: види та особливості

Фільтр салону працює так само, як і будь-який інший фільтр: очищувальний елемент встановлюється перед повітряним потоком і затримує всі домішки та частинки, яких не повинно бути. Сучасні фільтри останнього покоління можуть затримувати частинки розміром до 0,1 мікрон.

Існує чимала кількість салонних фільтрів, тож їх розрізняють за різними ознаками.

За способами фільтрації можна обрати:

 • механічні (паперові або синтетичні фільтри, що затримують частинки у волокнах);
 • абсорбційні (вугільні та інші, що поглинають хімічні речовини, одночасно прибираючи і неприємний запах).

За конструкцією фільтри бувають:

 • корпусними (мають жорстку раму з пластика. такі фільтри міняють разом із корпусом);
 • картріджними (не мають жорсткого міцного корпусу, лише бортики).

За формою вони можуть бути не тільки прямокутними, а й круглими, трапецієвидними та інших форм, залежно від вільного місця під капотом.

За складом фільтри бувають:

 • одношаровими;
 • багатошаровими.

Багатошарові стають дедалі популярнішими, бо затримують не тільки пил, а й дуже дрібні частинки.

Останнє покоління – гібридні фільтри. Вони складаються з якісного фільтрувального паперу, синтетичного матеріалу, активованого вугілля, що розташовані пошарово, тож можуть максимально очистити повітря. 

Які обрати фільтр салону?

При виборі салонного фільтру важливо враховувати наступні технічні параметри:

 • відповідність розмірів та конфігурації;
 • вид та склад фільтру;
 • міцність;
 • продувність;
 • міцність фільтрувального елементу.

Якщо вам знадобиться допомога при виборі салонного фільтру, спеціалісти CHAS-TO проведуть необхідну консультацію.

В каталозі представлено великий вибір фільтрів, тож кожен зможе знайти відповідну деталь для своєї марки автомобіля незалежно від року його випуску.