На цьому етапі вашого життя те, що раніше було пізніми вечорами з друзями, перетворилося на пізні ночі в офісі. Настав час зупинити старіння в зародку за допомогою цих 5 порад.

Використовуйте засіб для очищення, що не містить мила. У вас можуть виникнути напади, що нагадують вам часи, коли ви навчалися у старшій школі. Одна з причин цього може полягати в тому, що ви використовуєте засіб для чищення на мильній основі, який очищає вашу шкіру від натуральних масел, викликаючи надвиробництво сальних залоз і появу прищів! Щоб уникнути цього, використовуйте засіб для очищення без мила, такий як TEOXANE MICELLAR Очищувальний лосьйон для обличчя та очей 200 ml

Зокрема, після 30 років гормони починають змінюватись, і природна здатність шкіри до оновлення сповільнюється. Перед нанесенням зволожуючого крему використовуйте сироватку, таку як Alissa Beaute BIOACTIVE Hyalu Сироватка з гіалуроновою кислотою 50 мл. Вона зволожують та живлять шкіру, надаючи їй молодого кольору.

Підберіть правильний зволожуючий крем. Зволоження є ключем до зволоження шкіри та запобігання раннім ознакам старіння, включаючи тонкі лінії та зморшки. Хоча ваша шкіра, мабуть, ще готова до нічного крему вашої бабусі, спробуйте крем Bravura London Collagen Moisturising Cream Зволожуючий крем з колагеном 50 ml. Він допоможе запобігти небажаним висипанням, одночасно живлячи, ремінералізуючи і зволожуючи вашу шкіру.

Відлущуйте шкіру (правильно!) Хоча порятунок від 20-річного віку може здатися привабливим, суворі хімічні пілінги та мікродермабразія можуть завдати ще більшої шкоди вашій шкірі у довгостроковій перспективі. Натомість для домашнього догляду відмінно підійде Shoen Berg Enzyme beauty peel Ензимний пілінг. Ви можете використовувати його прямо в душі, навіть якщо у вас мало часу - це займе лише хвилину! Ця маска не тільки допоможе відлущувати шкіру і видаляти відмерлі клітини, але й покращує її чистоту, глибоко очищає шкіру та вбирає олію, не висушуючи її.

Використовуйте антивіковий продукт для очей. Тривала робота та нестача сну можуть викликати мішки та темні кола в області очей. Крім того, це одна з перших зон, на якій з'являються ознаки старіння, включаючи зморшки та гусячі лапки. Щоб уникнути цього, використовуйте антивіковий продукт для очей, наприклад, REJURAN Healing Eye Gel відновлюючий гель для зони навколо очей 15 ml.

У такому великому асортименті Fabrika-krasy.com.ua підбере найкращі засоби, що підходять для вашої шкіри.