Процес пізнання у дітей не зациклений виключно на безпосередньому розвитку однієї окремої навички. Діти використовують для пізнання всі органи відчуттів. Дуже багато інформації вони отримують саме завдяки тактильним відчуттям, виконанню моторних рухів. Дорослим здається, що найважливішим джерелом пізнання буде саме текстова інформація або те, що розповідають дорослі навколо. Насправді ж, відчуття, образи, текстури – все це буде додатковим і не менш важливим джерелом інформації для підростаючих чомучок. Саме тому, обираючи в якості подарунку для дитини дошкільного віку книжку не забувайте про те, що обирати конкретну тематику або твір не зовсім правильно. Цікавіше буде Енциклопедія про Землю, тварин, рослин, техніку, різноманітні явища природи. Саме такі твори в асортименті запропоновані на сайті видавництва «Ранок», який можна відвідати просто зараз.

Які саме енциклопедії можна придбати в магазині «Ранок»?

Видавництво «Ранок» відрізняється від багатьох інших наявністю величезного асортименту видань з різноманітними тематиками, сюжетами та форматом оформлення. На офіційному сайті видавництва можна придбати енциклопедії для:

  • Дітей молодшого віку дошкільнят.
  • Школярів віком від 8 років.
  • Підлітків та дорослих з найрізноманітніших тематик.

Запропоновані вироби відрізнятимуться не тільки зовнішнім виглядом та темою, яка висвітлюється всередині, а й форматом подачі інформації. Зокрема для малечі подібні енциклопедії представлятимуть собою твори, які не перевантажені текстом та мають максимально прості та зрозумілі формулювання. Це означає що будь-який малюк віком 3-5 років зможе зрозуміти все, що розказується в тексті. Плюс, в енциклопедіях для дошкільнят дуже невелика кількість тексту, виділені основні елементи, при цьому кількість зображень значуща.

Яскраві ілюстрації не єдина перевага творів, які представлені на сайті «Ранок». Однією з найбільших переваг саме цих виробів стає саме формат їх виготовлення надійність обкладинки, використання найкращих матеріалів для створення міцних сторінок та дуже яскраві зображення всередині. Якщо додати до всього цього адаптований текст, виходить, що не можна знайти нічого кращого ніж енциклопедія про планету та Всесвіт від видавництва Ранок для малечі, які можна замовити з доставкою до Ірпеня, Києва, Чернігова та інших міст України.