Алергічні захворювання - це патологічні реакції організму на певні речовини, які не викликають алергії у більшості людей. До алергічних захворювань відносяться алергічний риніт, бронхіальна астма, атопічний дерматит, харчова алергія та інші.

Алергічні захворювання можуть виникнути у будь-якому віці, але найчастіше вони проявляються в дитячому віці. Причини виникнення алергічних захворювань до кінця не вивчені, але вважається, що вони пов'язані з генетичними факторами, впливом навколишнього середовища та особливостями харчування.

Профілактика алергічних захворювань у дітей - це важливий захід, який може допомогти знизити ризик розвитку алергії.

Основні заходи профілактики алергічних захворювань у дітей

- Грудне вигодовування - це один з найефективніших способів профілактики алергічних захворювань. Грудне молоко містить речовини, які допомагають зміцнити імунітет дитини і захистити її від розвитку алергії.

- Запобігання контакту з алергенами - це важливий захід, який може допомогти знизити ризик розвитку алергії. Якщо у когось із батьків або близьких родичів дитини є алергічні захворювання, то необхідно запобігати контакту дитини з алергенами, які можуть викликати алергію у цих людей.

- Збалансоване харчування - це важливий фактор, який впливає на розвиток алергічних захворювань. Необхідно дотримуватися збалансованого харчування, яке включає в себе різноманітні продукти, багаті вітамінами і мінералами.

Поради, які допоможуть вам захистити свою дитину від алергії

- Грудне вигодовування - це найкращий спосіб годування дитини. Грудне молоко містить речовини, які допомагають зміцнити імунітет дитини і захистити її від розвитку алергії.

- Не перегодовуйте дитину. Надмірне споживання їжі може призвести до розвитку ожиріння, яке є фактором ризику розвитку алергічних захворювань.

- Не годуйте дитину коров'ячим молоком до досягнення нею віку одного року. Коров'яче молоко містить білки, які можуть викликати алергічну реакцію у дітей.

- Вводите нові продукти в раціон дитини поступово. Починайте з одного нового продукту в тиждень і спостерігайте за реакцією дитини. Якщо у дитини виникне алергічна реакція, то відкладіть введення цього продукту на кілька місяців.

- Не паліть в присутності дитини. Куріння є фактором ризику розвитку алергічних захворювань.

Якщо ви дотримуєтеся цих порад, то ви зможете знизити ризик розвитку алергічних захворювань у своєї дитини.