захист двигунів інтернет магазин

Дорожнє покриття українських автотранспортних шляхів перебуває не в кращому вигляді, про відомо кожному автомобілісту. Власники машин докладають зусиль для того, щоб мінімізувати пошкодження авто під час управління.  Існує чимало предметів здатних завдати шкоди картеру двигуна, наприклад, відкриті каналізаційні люки або замерзлий шматок бруду, що відірвався від автомобіля, що їхав попереду. У такій ситуації без виклику евакуатора та подальшого ремонту не обійтись.

В вищеназваних випадках може допомогти спеціальна металева пластина – захист картеру двигуна. При установці захисту картера на вашу машину ви забезпечуєте захист двигуна та інших механізмів, які розташовані близько до поверхні дороги.

Чому потрібно захищати двигун?

Захист двигуна AUDI тут є найважливішим аспектом підтримки довговічності та продуктивності будь-якого автомобіля. Двигун – це серце будь-якого автомобіля, захист його від потенційних небезпек має вирішальне значення. Захист двигуна служить декільком цілям, у тому числі: фільтрація, регулювання температури, мінімізації тертя та зношування.

Фахівці рекомендують на кожний автомобіль встановлювати захист піддону двигуна. В інтернет-магазинах представлений великий вибір даних аксесуарів для будь-якого автомобіля, тому підібрати його не складає проблеми.

Відчуйте переваги від встановлення захисту картера

Придбавши захист картера двигуна, ви отримаєте ряд переваг для вашого транспорту. Крім захисту при наїзді на тверді предмети від механічних пошкоджень, цей виріб запобігає попаданню бруду та пилу. Функцію пильовика виконають металеві крила на захисті.

Захист оснащений спеціальними отворами, які дають додаткове обдування моторного відсіку та двигуна. Обгумовані ті місця, які контактують з кузовом, забезпечуючи мінімум вібрації та шуму.

Ще один приємний момент – заміна масляного фільтра та олії не додасть вам будь-яких незручностей, тому що в захисті передбачені отвори, і знімати його не потрібно. Захист піддону створить додатково аеродинамічні якості вашого авто, роблячи його більш обтічним та покращуючи розподіл повітряних потоків.

Рекомендації щодо встановлення

Під час підбору цього виробу обов'язково враховуються особливості конструкції автомобіля. Установка здійснюється із застосуванням надійного кріплення у штатні місця. Захисту додає додаткову міцність метод штампування, що застосовується при виробництві виробу. Цей аксесуар виконує ще протиугінну функцію, ускладнюючи проникнення до сигналізаційної системи машини.

Для того, щоб захисна пластина виконувала заявлені завдання, важливо правильно її встановити. Для цього співпрацюйте з перевіреними постачальниками автозапчастин, наприклад магазином avtosfera, а також довіряйте встановлення досвідченим автомеханікам на СТО. Навчені технічні фахівці можуть забезпечити правильну установку та функціональність, зводячи до мінімуму ризик помилок та потенційних пошкоджень.