Сучасні інтер'єрні фарби для стін, стель від ТМ Green Line призначені в якості декоративного оздоблення. Різноманітність фарб за складом, кольором та способами нанесення дозволяє вибрати найбільш підходяще рішення для створення комфортних умов у будь-якому приміщенні.

Сьогодні представлені фарби вважаються не лише чудовим варіантом декору різних поверхонь, але й виконують захисні функції. Наприклад, інтер'єрні фарби дозволяють захистити стіни від негативного впливу прямого потрапляння сонячних променів, вологи, а також від всіляких комах-шкідників. Але досягти всіх перерахованих переваг вдасться, якщо правильно підготувати поверхні до майбутніх умов роботи.

Інтер'єрна латексна фарба для стель та стін Interior BATISTE

Фарбування стелі

Починати роботу слід з підготовки фарби – відразу після відкриття її необхідно перемішати для отримання однорідної консистенції. У разі потреби змінити відтінок потрібно ввести попередньо підібраний пігмент.

Для фарбування стелі валиком чудово підходить фарба Interior BATISTE. Враховуючи той факт, що фарбування стелі здійснюється перед фарбуванням стін, кутові стики стіни слід закрити (наприклад, скористатися малярським скотчем).

Послідовність робіт виглядає наступним чином:

  1. Певну кількість інтер'єрної фарби виливають у підготовлений малярський лоток.
  2. Валик занурюють у фарбу, а залишки матеріалу «віджимають», прокочуючи інструмент ребристою поверхнею лотка.
  3. Наносимо фарбу на стелю – ширина смуг у середньому може становити 50 см. Щоб отримати акуратне та рівномірне фарбування, смуги важливо наносити одна на одну.

При виборі фарби важливо поцікавитись, якими інструментами її можна буде наносити. ТМ Green Line пропонує вигідні умови співпраці для забудовників, оптових покупців, майстрів, допомагаючи підібрати найбільш підходящі варіанти для виконання конкретних завдань.

Фарбування стін

Після фарбування стелі можна розпочинати фарбування стін. Для цього рекомендується використовувати акрилову фарбу Interior OPTIMA або інші види фарб.

Якщо відтінок кольору стелі та стін буде відрізнятися, тоді важливо підготувати поверхню до майбутньої роботи, захищаючи вже пофарбовану стелю від можливих плям, крапель фарби. Для цього по всій горизонтальній лінії (кордон стіни зі стелею) фіксують малярський скотч.

Після цього виконуємо наступні дії:

  1. У всіх ділянках (над підлогою, плінтусом та інше), де потрібне чітке розмежування, пензлем проводять смужку шириною 5 см.
  2. Валик опускають у фарбу, виконуючи V-подібні рухи у напрямку зверху-вниз. З кожним новим рухом інструменту слід захоплювати нову ділянку стіни. Причому рухи мають бути плавними та безперервними.
  3. Щоб виключити ймовірність розводів на поверхні стіни, пофарбовану стіну прокочують повторно, як тільки на валику не залишиться фарби.

В останню чергу за допомогою інтер'єрної фарби фарбують різні дрібні елементи в кімнаті – окантовки, декоративні бордюри та інше.