Практично в кожному будинку є диван на якому можна відпочити, посидіти з сім'єю та зручно прийняти гостей. Сучасні версії перетерпіли значні зміни, тому поєднують у собі гарний зовнішній вигляд та практичну функціональність. Виробники пропонують величезний асортимент таких м'яких меблів, тому розглянемо деякі особливості їх грамотного вибору.

65df35aae06b7.webp

Різновиди диванів

Меблевий ринок рясніє різноманіттям запропонованих покупцям моделей:

  • класичний. Такий традиційний тип конструкції є версією з підлокітниками і спинкою, які можуть розташовуватися в різних варіаціях;
  • кутовий. Дана модель – ідеальне рішення для кімнат з обмеженою площею. Зазвичай вони мають L- або U-подібну форму і можуть вмістити більше людей, надаючи більше місця для сидіння;
  • диван-ліжко. Цей  варіант чудово підходить для гостьових кімнат або компактних спалень, оскільки легко перетворюється в ліжко та забезпечує комфортне місце для сну;
  • модельні конструкції. Такі вироби складаються з окремих модулів, які можуть розташовуватися за власною перевагою користувача. Власник сам може вирішувати, як змінити конфігурацію меблів залежно від ситуації.
  • "трансформери". Сучасні вироби даного виду можуть охоплювати приховані ящики для зберігання, сидіння, що підіймаються, або спинки, що опускаються. Дивани-трансформери допомагають економити місце в кімнаті, а за потреби виконують роль тумбочки чи зручного ліжка.

Ключові моменти вибору диванів

Підбираючи потрібну модель дивана необхідно брати до уваги ряд важливих характеристик:

  1. Габарити. Важливо, щоб виріб органічно вписувався у ваше приміщення і не викликав почуття тісноти та захаращеності. Якщо ж кімната велика - купуйте версію з достатньою кількістю місць для сидіння.
  2. Оббивка. Вибір тканини для оббивки впливає на зовнішній вигляд комфорту меблів. Найбільш популярною обшивкою вважається екошкіра та штучні матеріали, більш стійкі до зносу.
  3. Функціональність. Вирішуйте, які додаткові моменти вам потрібні. При необхідності додаткового спального місця  - купуйте ліжко або виріб “трансформер”.
  4. Зручність. Не забувайте перевіряти комфортабельність сидінь та подушок. При придбанні важливо протестувати запропоновану модель і переконатися, що вона відповідає вашим вподобанням.
  5. Міцність. Купуйте якісні дивани, що зможуть прослужити вам довгий час. Надійний каркас та першокласні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації та красивий зовнішній вигляд виробу.

Дивани в партнера статті – це відмінна інвестиція для облаштування інтер'єру. Адже правильно підібрана модель стане не лише практичним предметом обстановки, а й гарним акцентом стилю та характеру приміщення.