Незважаючи на те, що більшість навантажень поглинається амортизатором, які виникають від дотику підвіски і дороги, його механізм піддається великому навантаженню, при проїзді нерівностей. Для погашення цих ударів та вібрацій використовується втулка амортизатора, зробленого з якісного матеріалу. Також, для цього застосовується сайлентблок. Купити деталі з поліуретану тут – чудове рішення, яке заощадить гроші.

Особливості конструкцій

Якість дорожнього полотна та манера їзди впливають на знос деталей. Тому водій повинен проводити заміну сайлентблоків в амортизаторах, адже це впливає на комфорт і безпеку їзди. Зношування представленої деталі зустрічається часто. Незважаючи на те, що поліуретанові вироби славляться тривалим терміном служби, вони можуть зноситись до того, як амортизатор вийде з ладу. Заміна втулки дасть змогу продовжити експлуатацію підвіски та заощадить гроші. Підбираючи сайлентблоки, потрібно брати до уваги:

  • Вид транспортного засобу. На різних модифікаціях, може встановлюватися підвіска, де деталі відрізняються за формою;
  • Тип ходової, так як в кожному випадку він різний;
  • Розташування амортизатора та втулки. Сайлентблок заднього амортизатора та переднього можуть мати відмінності;

Якщо у вас виникають проблеми з вибором, можна звернутися до автосервісу. Фахівці проведуть діагностику, і зможуть підібрати відповідне рішення.

Проведення заміни

Багато водіїв помиляються, коли думають, що сайлентблоки в амортизаторах не змінюються. Ця думка призводить до того, що деталь швидко зношується і провокує необхідність ремонту. Регулярна перевірка стану втулки дозволить вчасно виявити проблему та провести заміну. Самостійно впоратися із завданням буде проблематично, тому краще звернутися до майстрів.

У продажу представлено кілька варіантів сайлентблоків: гумові та поліуретанові. Другий варіант має попит, оскільки славиться відмінною якістю, стійкий до змін температурного режиму, і служить тривалий час. Гумовий аналог бюджетніший, але через низьку якість, періодичність його заміни збільшується.

Проводити перевірку стану амортизаторів потрібно регулярно, особливо якщо поїздка буде на дальню відстань. Своєчасне проведення заміни сайлентблоку забезпечить комфортну їзду навіть за умови нерівного дорожнього покриття.