Сучасний ринок матраців 180 на 200 такий широкий і різноманітний, що може привезти в замішання будь-яку людину, яка далека від цієї тематики. Усім нам хочеться комфортного сну, ще краще, якщо купівля спального приладдя не створить дірку в сімейному бюджеті. Щоб вибір став простішим, існує кілька простих правил. Враховуючи їх, не помилитися з покупкою стає значно простіше.

Визначтеся з жорсткістю

Перше, що варто зробити - це зрозуміти, яка жорсткість матраца вам потрібна. Градацій щільності досить багато: висока, середня, низька і проміжні рівні - вище за середній і нижче середнього. Відчуття м'якості з низки причин суб'єктивне, що для одного - дуже твердо, іншому здається "золотою серединою", тому ми радимо обов'язково протестувати модель перед купівлею наживо.

Безумовно набагато простіше замовити матрац дистанційно, не обтяжуючи себе походами в офлайн-магазин. Однак це підвищує можливість помилки. Полежавши на матраці в шоурумі, ви одразу зрозумієте, подобається вам його щільність чи ні. Дивлячись на картинку в мережі, це зробити набагато складніше, залишається покладатися тільки на інтуїцію і минулий досвід.

Ось чому ми настійно рекомендуємо дійти до залу з продукцією і оцінити свій вибір на власні очі. Подумайте про те, що третина вашого життя проходить уві сні, і одним простим кроком можна істотно змінити якість свого життя.

матрац 180х200

Вибрати наповнювачі

Крім рівнів жорсткості окрему увагу варто приділити настильним шарам, що входять до складу матраца. Якщо ви алергік, то краще виключити натуральні матеріали і віддати перевагу штучним.

Також треба звернути увагу на товщину пінних шарів - що нижча плита, то меншу підтримку даватиме наповнювач. Існує просте правило: якщо хочете сповна відчути цінні якості матеріалу, то його товщина має бути не меншою за 3 см. Це не аксіома і безумовно бувають винятки. Насамперед такий принцип стосується різних видів пін.

Різноманітність сучасних наповнювачів дуже велика. Виробники, які представлені на сайті matrasin.kiev.ua інтернет магазину "Матрасін" пропонують матеріали в різному ціновому діапазоні і з різними якостями, що природним чином впливає на підсумковий прайс матраца. Так, наприклад, матрац 180х200 з натурального латексу ніколи не коштуватиме дешево, водночас схожих якостей легко домогтися за допомогою більш бюджетних пін.

Від виду наповнювачів залежать ортопедичні якості матраца, його жорсткість і еластичність. Встановлення тих чи інших матеріалів з різних боків дає моделі симетрію або м'якість, що відрізняється. Щільніші наповнювачі краще переносять велику вагу, а м'які шари мають високі адаптивні якості, що прямо позначається на комфорті.

Підібрати основу

Ще один не менш важливий момент - це вибір основи під матрац 180 на 200. Пружинній чи безпружинній моделі краще віддати перевагу? Тут теж повно нюансів. Найчастіше ми виходимо зі звичок: якщо людина все життя спала на пружинах, то логічно вибрати схожу несучу конструкцію і навпаки. Вироблений за роки стереотип важливо враховувати для комфорту.

Не можна сказати, що пружинна спальна приналежність краща або гірша за безпружинну. Кожна з систем має свої переваги. Так матраци, що складаються тільки з настильних шарів, краще переносять різкі вертикальні навантаження, на кшталт дитячих стрибків. Тому їх рекомендують купувати в сім'ї з активною дитиною. При цьому пружинні матраци з певним видом основи можуть дати яскраво виражену точкову ортопедичну підтримку.

матрац на ліжко 180х200

Звернути увагу на особисті бажання

Крім вищеописаного, сучасні матраци 180х200 мають цілу низку додаткових якостей: масажну дію, посилену зональну підтримку, ефект охолодження, анатомічність, ортопедичну опору, ефект пам'яті форми, антибактеріальне просочення та багато інших.

Можливо, ви все життя мріяли про сон на матраці з масажним ефектом, щоб повноцінно розслабитися, або хотіли отримати постіль-хмару, яка ніжно обволікає тіло. Все це доступно, цілком реально і не вимагає гігантських вкладень.