Наліпки і стікерпаки широко використовуються у складському обліку, логістиці, торговельних точках, а також у рекламних цілях. Сучасне обладнання дозволяє створювати яскраві і зручні наліпки, які дуже просто використовувати, і які можуть виконувати не тільки розважальну, а й інформативну функції, допомагаючи у обліку товарі тощо.

Замовити виготовленні наліпок і стікерпаків за доступною ціною ви можете в типографії Успіх Принт. На https://uspeh-print.in.ua/nakleiki/ можна передивитись приклади цієї продукції, а також залишити заявку і менеджер типографії зв’яжеться з вами для з’ясування всіх деталей.

Замовити друк наліпок в Україні

Наліпки – це поліграфічна продукція, яка має два шари: паперовий и клейовий. Ви можете замовити друк будь-якого зображення чи надписів, штрих-кодів, анотацій, описів, інструкцій, логотипів тощо накладом від 50 штук до мільйона.

Типографія пропонує різні способи друку:

  • офсетний;
  • цифровий;
  • шовкотрафаретний.

Різною може бути і форма наліпок: класична (кругла, квадратна, прямокутна), або довільна фігурна.

УспіхПринт надає послуги з виготовлення наліпок будь-якого виду: гарантійні, пломбувальні, об’ємні, рекламні, для приладів, штрих-кодів, що саморуйнуються та багато інших.

Фахівці типографії допоможуть визначитися зі всіма характеристиками, а також ви можете замовити створення макету дизайну, якщо у вас його немає.

Замовити друк стікерпаків в Україні

Найбільш широке використання стікерпаки отримали у рекламній індустрії. Невеликі красиві і цікаві наліпки надзвичайно ефективно виконують свою функцію. Дуже часто стікерпаки використовують для освітнього процесу дітей, адже вони охоче клеять їх на будь-які поверхні.

Це проста вірусна реклама, яка не є нав’язливою і не дратує людей, при цьому чудово просуває бренд, товари та послуги.

Стікерпаки мають великий попит завдяки численним перевагам:

  • вони універсальні – їх можна розмістити будь-де (на меблях, смартфоні, ноутбуці, щоденнику, холодильнику, вікні тощо);
  • інформація є лаконічною і подається максимально цікаво;
  • вони довговічні – їх легко розмістити і вони довго зберігають привабливий вигляд;
  • вони недорогі.

Ви можете замовити друк стікерпаків із власним дизайном в типографії Успіх Принт за дуже вигідними цінами. Дизайнери типографії допоможуть створити або допрацювати макет за потреби.