Однією з найпопулярніших позицій на різні свята можна вважати саме роли та суші, оскільки вони дуже сильно полюбилися одеситам і гостям чорноморської перлини. Напевно, Ви також хоча б раз куштували суші або різні сети з ролами, де є приємне поєднання клейкого рису з свіжою рибою та різними соусами. Насправді, на сьогодні створення суші стало справжнім мистецтвом, оскільки існує безліч варіантів виготовлення цієї страви з додаванням дивовижних інгредієнтів. Класичні, солодкі, суші з незвичайними видами риби, запечені і не тільки - все це можна скуштувати в асортименті ресторану Каппі, де є  в доставка суши в Одессе.

Чому роли не приїдаються? Які варто замовити?

На перший погляд роли та суші - це супер проста їжа, яка включає в себе всього лише декілька інгредієнтів. Частіше за все це рис, риба та крем-сир або свіжий огірок, авокадо. Саме враховуючи те, що кількість інгредієнтів в страві настільки проста й звичайна, може здаватися, що подібна їжа приєається дуже швидко. Але, насправді саме за рахунок такої простоти та ідеального балансу смаків вдається створити їжу, яку можна їсти багато разів, насолоджуючись смаком кожного разу так, нібито Ви ще її не куштували.

Не можна нівелювати й професіоналізм сушиста, який точно знає, як правильно, у відповідності до пропорції поєднати кожен окремий інгредієнт, тим самим створюючи ту саму феєрію смаку. В ресторані Каппі Ви можете замовити доставку суші по Одесі з різних видів риби, крім того на сайти доступні:

  • Сети - ідеальний варіант для тих, хто планує романтичну вечерю аби хоче насолодитися різними смаками суші. Поєднані таким чином аби Вам не доводилося підбирати базові набори. Тут вже є декілька варіантів ролів, які можуть сподобатися в залежності від того, які саме Ваші персональні вподобання.
  • Преміум роли - це унікальне поєднання авторських рішень кухарів з делікатесними видами риби, ікри та інших смаколиків, які Ви можете скуштувати, замовляючи потрібну кількість ролів на сайті Каппі. Ці роли точно запам'ятаються Вам надовго і будуть приємним післясмаком в доповненні до цікавих напоїв.
  • Сушеріто - це ті самі роли, які Ви звикли куштувати але в незвичайній подачі, яку також можна спробувати хоча б один раз, зрозумівши наскільки вона підходить саме Вам.
  • Темпура роли – варіанти, які будуть ідеальні для тих, кому набридлі стандартні роли і хочеться цікавих поєднань, при цьому саме холодних суші не хочеться. Темпура роли подаються теплими і дозволяють з іншого погляду подивитися на цю дивовижну страву.

Для того, аби визначитися з потрібними варіантами ролів та сетів Вам було небагато легше на сайті Каппі Ви можете ознайомитися з варіантами сервіровки таких страв, а також почитати детальніше про кожний варіант, ознайомившись з інгредієнтами, які будуть до нього входити. Крім того, у консультанта під час замовлення Ви можете дізнатися, наскільки гострою буде страва, чи є там ті інгредієнти, які наприклад, у Вас викликають алергічну реакцію і їх можна буде замінити на інші за бажанням.

Сплатити замовлення Ви зможете комфортно готівкою або карткою під час отримання від кур'єра. Замовляючи в Каппі, Ви точно отримаєте те саме задоволення, на яке розраховували.