Діяльність підприємства або окремого підприємця завжди пов'язана з правовими аспектами та дотриманням чинного законодавства. Вкрай важливими будуть багато моментів, але податкове законодавство у частині оподаткування буде найсильніше впливати саме на ефективність бізнесу, на його можливість досягати поставлених цілей та отримувати бажаний прибуток. Вести діяльність, використовуючи відповідну до Вашого бізнесу систему оподаткування дуже важливо, оскільки саме таким чином вдається мінімізувати витрати та отримати максимальні кошти для масштабування та розвитку в майбутньому. Тож, проходження перевірок податкової, а за необхідності оскарження ППР в судовому порядку буде важливою частиною ведення бізнесу.

Компанія WinnerLex як фахівець в сфері юридичних послуг пропоную клієнтам супровід протягом всього періоду підготовки та проходження податкової перевірки, а також під час оскарження повідомлення-рішення, якщо таке було надано підприємцям. Клієнти платники податків можуть звернутися до компанії WinnerLex у випадку, якщо їм потрібно отримати компетентні послуги юристів для вирішення питань з нарахуванням штрафів, а також у випадку, якщо вони планують мінімізувати ризики під час проходження податкових перевірок. Саме завдяки комплексному підходу юристів Ви можете розраховувати на максимально легку та спокійну перевірку, незалежно від того, який саме тип бізнесу Ви ведете та як довго працює Ваша компанія.  

Терміни та особливості оскарження ППР в судовому порядку

Якщо по факту податкової перевірки платнику податків було виписано податкове повідомлення-рішення, останній може оскаржити його, використовуючи адміністративний ресурс або судові органи. В першому варіанті терміни оскарження складають максимально 6 місяців, але це тільки в тому випадку, якщо у клієнта є серйозна причина, яка унеможливлює оскарження протягом десятиденного періоду з дня отримання ППР. Крім того, у кожного платника податків є можливість оскаржувати таке рішення, використовуючи судову систему та судові органи.

Термін подання оскарження  ППР в судовому порядку складає 1095 днів. Важливо розуміти, що в даному випадку правова підтримка фахівців з досвідом та відповідною кваліфікацію буде вкрай важлива, адже тільки так Ви зможете досягти поставленої мети та дійсно вирішити своє питання з максимально позитивним результатом.

Чому важливо звернутися за професійною допомогою при необхідності оскарження податкового повідомлення рішення?

Найрізноманітніші правові аспекти - це дуже конкретна категорія, яка потребує знання тонкощів та різноманітних нюансів. Дуже складно отримати позитивний результат від розгляду будь-якої справи у випадку, якщо немає офіційного представника, який може представляти інтереси клієнта та виконувати всі процесуальні дії у відповідності до законодавства.

Тож, у випадку якщо Вам потрібно допомога в процесі оскарження ППР в судовому порядку варто звернутися до фахівців, які:

  • Знають як правильно подавати оскарження до суду.
  • Можуть скласти всі потрібні папери для коректного та швидкого розгляду Вашої справи.
  • Знають як наводити доказову базу для досягнення позитивного результату розгляду справи.
  • Дотримуються всіх процесуальних дій та точно розуміються на тонкощах взаємодії з різними інстанціями. 

Юристи WinnerLex -  це фахівці найвищої категорії, які мають відповідний досвід та кваліфікацію, а отже - можуть забезпечити клієнтам позитивний розгляд справ у більшості випадків. Більше того, звертаючись сюди до моменту проходження перевірки, Ви можете мінімізувати ризики проблем по факту її проведення, оскільки юристи допоможуть Вам правильно підготуватися до неї та знизити ризики до мінімуму. Неофіційному сайті компанії WinnerLex Ви можете отримати більше інформації про взаємодію юристами та проконсультуватися з Ваших питань в режимі онлайн.