Для електроживлення приладів і систем, що працюють під високою напругою, необхідно обрати відповідні акумулятори. Їх технічні показники повинні відповідати повністю для безпеки і тривалої ефективної експлуатації.

Акумуляторна збірка LG Chem 16S-1P-65-V-30-33-A – популярний товар в інтернет-магазині АККВ. Ця збірка може застосовуватися для функціонування із напругою 65V, що робить її практично універсальним варіантом для потужних приладів, сонячних електростанцій і т.д. Товар пропонується із гарантією на 1 рік.

Технічні параметри літій-іонної збірки

Для виробництва збірки використано акумуляторні елементи від провідного бренду LG Chem. Південнокорейська компанія пропонує дуже якісні Li-ion акумулятори, що мають попит у всьому світі завдяки надійності, високій місткості і відсутності ефекту пам’яті. Під час виробництва застосовуються провідні фірмові технології та найкращі матеріали.

Потужність цієї АКБ-збірки досить висока - 2 – 2.2 kWt. Головною перевагою є високі показники робочої напруги: від 51.2 до 65V.

Ця АКБ-збірка має вбудовану плату захисту і балансир для безпечної і тривалої експлуатації у різних умовах. Вони гарантують надійний захист від короткого замикання, перевищенні рівня заряду та розряду, а також стабілізують роботу кожного елемента.

Фірмова електронна плата контролює роботу акумуляторної збірки, забезпечуючи:

  • рівномірний розподіл заряду по елементам;
  • кількість робочих циклів;
  • температуру (запобігає перегріванню) тощо.

Акумуляторний блок поставляється у міцному надійному корпусі із металу і пластику ABS, що гарантує захист літій-іонних елементів від зовнішніх факторів, та користувача.

Переваги літій-іонних акумуляторів

Літієві акумулятори широко використовуються для живлення різноманітного обладнання і пристроїв. Вони мають значну кількість переваг:

  • довговічність (в середньому кожен акумулятор розрахований на 3000 циклів чи більше);
  • не мають ефекту пам’яті (рівень заряду/розряду не впливає на місткість);
  • досить швидко заряджаються;
  • легкі та невеликі;
  • мають високу щільність потужності;
  • ціна невисока.

В інтернет-магазині АККВ представлено великий вибір акумуляторів та акумуляторних збірок із різною місткістю та робочою напругою. Кожен зможе знайти відповідний АКБ для живлення свого обладнання.