Гриль-камадо Big Green Egg є закритою сферою із заслінкою, що регулює подачу повітря, і отвором для відведення диму. Пристрій може застосовуватися для приготування страв із м'яса, риби, запікання овочів, за бажанням можна готувати на грилі навіть ласощі з тіста.

Важливо враховувати тонкощі застосування грилю, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю, смаку страви та пристрою Big Green Egg. Але загалом запропоновані на сторінці інтернет-магазину «Грілпоінт» за посиланням https://grillpoint.com.ua/biggreenegg грилі відрізняються чудовою функціональністю. 

Дотримання температурного режиму

Big Green Egg не призначений для приготування при температурі понад 350 °С. Тому не потрібно розжарювати вугілля якомога гарячіше. Сферичний пристрій відбиває інфрачервоні промені і завдяки цьому при відносно невисокій температурі всередині гриля навіть масивні шматки м'яса чудово пропікаються.

Треба звернути увагу на те, що керамічне покриття, яке витримує досить сильне нагрівання, не здатне протистояти перепадам температур. Тому не можна заливати жар водою. Адже навіть окріп за температурою відрізняється від жару щонайменше на 100-200 ° С! Цього достатньо, щоб спровокувати появу тріщин. При завершенні роботи потрібно просто закрити засувку, яка регулює подачу повітря в гриль.

Приготування їжі на грилі

Безпека застосування

Гриль Big Green Egg застосовується лише на відкритому повітрі. Якщо він встановлений на мобільній базі, переміщувати пристрій у місце зберігання потрібно після охолодження обладнання. Гриль, що містить жар, може стати причиною пожежі або наситити повітря у приміщенні чадним газом.

Зовнішня поверхня гриля не нагрівається до небезпечних для людини температур, основа дуже стійка.

Як забезпечити стравам вишуканий смак?

Крім дотримання температурного режиму, важливо вибрати правильний вид палива. Вогонь для гриля можна розпалювати на спеціальному вугіллі або із застосуванням натуральної деревини.

Не можна допускати, щоб у грилі горіли:

  • синтетичні тканини;
  • поліетилен;
  • парафін та інші хімічні сполуки, які можуть наситити їжу канцерогенами.

Зверніть увагу, що синтетика при горінні утворює леткі речовини, які накопичуються на стінках Big Green Egg і можуть впливати на якість страв протягом тривалого часу.

Безпечна експлуатація гриля

Якщо виникають додаткові запитання при виборі обладнання, звертайтеся до фахівців «Грілпоінт» – і отримайте повноцінну консультацію щодо застосування запропонованих компанією грилів.