Сучасна індустрія краси та доглядових засобів розвивається дуже швидко, пропонуючи все більше і більше унікальних засобів. Одним із таких є рідкий шовк для волосся. Що це за чудо-засіб такий та як його правильно використовувати – про це дізнаєтеся із нашої статті.

рідкий шовк для волосся

Особливості рідкого шовку для волосся

Рідкий шовк – це інноваційний продукт, що створено задля надання волоссю блиску, шовковистості та пружності. Очевидно, що звичайний класичний шовк не може проникати у структуру волосся. Однак, це під силу рідкому шовку, який містить гідролізовані білкові молекули. Наприклад, зверніть увагу на рідкий шовк із лінійки chi keratin, який є унікальною розробкою бренду CHI.

Особливості цього засобу полягають у наявності мікрофрагментованих молекул шовку, які добре відновлюють та захищають пасма від різних пошкоджень. Також формула містить у складі білки пшениці, які зміцнюватимуть волосся та захищатимуть його. У суміші не міститься силіконів, засіб не обтяжує локони та не склеює їх. Також перевагою такого шовку є приємний аромат після нанесення.

Як правило, протеїни шовку поєднуються з іншими косметичними компонентами – кислотами, вітамінами, рослинними екстрактами та кератином. Завдяки цьому використання цього доглядового засобу гарантує чудові результати, а саме:

  • зміцнення, відновлення волосся, перешкодження пошкодженням;
  • покращення сили локонів та життєвого тонусу;
  • підвищення м'якості, ніжності та слухняності волосся;
  • надання блиску та живлення локонів;
  • сприяння збереженню вологи та перешкоджання розвитку зневоднення;
  • зменшення електризації;
  • розв'язання проблеми посічених кінчиків та ламкості;

Також регулярне використання засобу значно зменшує шкідливий вплив хімічного фарбування, термічної укладки та інших агресивних процедур.

Правила використання рідкого шовку

Купити рідкий шовк можна в інтернет-магазині Lady Shop, де представлено великий вибір таких засобів. Однак, після придбання потрібно навчитися правильно використовувати такий засіб. Потрібно пам'ятати, що цей засіб є незмивним, тому його не потрібно змивати водою. Після миття голови, нанесення кондиціонера, трішки підсушіть волосся холодним повітрям. Потім нанести 1-2 краплі засобу на волосся, рівномірно розподіляючи його пасмами. Особливої уваги потребують кінчики локонів. За необхідності – висушіть волосся феном.