
08:42, 21 лютого 2018 р.
Укрзалізниця запускає додаткові поїзди до 8 березня
«Укрзалізниця» до Міжнародного жіночого дня запускає дев'ять додаткових поїздів. Уряд прийняв рішення, що країна в березні буде відпочивати чотири дні з 8 по 11 березня.
Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter виконувач обов’язків голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.
Додаткові поїзди курсуватимуть за найпопулярнішим напрямками: зі столиці можна буде виїхати в Одесу, в Івано-Франківськ, Хмельницький, Херсон, Дніпро, Ковель. З Одеси стартує додатковий склад до Львова.

Читайте також: В Ірпені створили телеграм чат для пошуку попуток в Київ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
09:19, 17 червня
10:54, 14 червня
42
10:12, 18 червня
1
12:54, 11 червня