В Ірпені намагаються відновити роботу пересувних цирків

В Ірпені намагаються відновити роботу пересувних цирків

У квітні 2017 року ірпінські депутати ухвалили рішення про заборону розміщення та виступів пересувних цирків, які використовують у своїй діяльності тварин.  Таким чином намагаючись захистити тварин від загибелі внаслідок жорстокого поводження з ними. 

Та таке рішення стало не до вподоби "циркачам", бо раніше під час гастролей в Ірпені пересувні цирки були практично повністю заповнені глядачами. До речі квитки коштували недешево, а як відомо своїх рошей ніхто не любить втрачати.

Читайте також: Грибний кошик: топ-8 найпоширеніших грибів

Тому, щоб відновити свою діяльність в Ірпені, Приватне підприємство «Продюсерський центр «Гастролі в Україні» звернулося з відповідним позовом до Київського окружного адміністративного суду.

2 жовтня 2018 року об 11:30 год відбудеться підготовче судове засідання по справі щодо позову до Ірпінської міської ради Київської області про визнання протиправним та скасування рішення №2121-32-VII від 27 квітня 2017 року «Про заборону пересувних цирків, які використовують у своїй діяльності тварин».

А чи підтримуєте Ви заборону діяльності пересувних цирків в Ірпені? Поділіться з "04597" своєю думкою, проголосувавши в опитуванні.

12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі