09:00
25 липня
Наприкінці жовтня "Ірпінський міський центр медико-санітарної допомоги" розпочав офіційну співпрацю з компанією «Хелсі ЮА». Співпраця стосується надання інформаційних послуг в медичній галузі.
І ось вже сьогодні ірпінчани мають можливість заповнити декларацію та записатися на прийом до лікаря в онлайн-режимі. Відтепер усі, хто ще не підписав декларацію, можуть суттєво скоротити час перебування в амбулаторії та не стояти в чергах, а прийти до лікаря тільки для її підписання декларації.
Заповнити декларацію можна на сайті helsi.me
Читайте також: "Червоні списки": що буде з тими ірпінчанами, які не підпишуть декларацію з лікарем