• Бучанські спортсмени чемпіони України з кікбоксингу
12:43, 25 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Бучанські спортсмени чемпіони України з кікбоксингу

21-23 грудня в Києві проходив Фінал Української серії відкритих кубків з кікбоксингу WKA. Місто Бучу представляли вихованці спортивного клубу з кікбоксингу IPPON.

Як повідомляє Бучанська міськрада спортсмени двічі підіймалися на найвищу сходинку п’єдесталу, команда IPPON привезла дві золоті та одну срібну медаль:

Радько Максим у запеклих поєдинках виборов І-місце та звання Чемпіона України у розділі кік-лайт.

Рак Олександр здобув І-місце у розділі лоу-кік та ІІ-місце у розділі кік-лайт, поступившись чинному чемпіону у фінальному поєдинку.

Готували спортсмені Ковеня Р.Л. та Ковеня Євген.

Редакція "04597" вітає кікбоксерів зі здобуттям престижних нагород, бажаємо ще більше перемог в новому році!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію