
12:00, 2 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
У Гостомелі з`явиться нова система освітлення
Київська міська державна адміністрація розпорядилася побудувати нову мережу освітлення на Гостомельському шосе від поста дорожньої поліції "Гостомель" до кордону з Києвом. Нове освітлення з'явиться тільки по одній стороні - в напрямку Гостомеля. І не раніше 2020 року.
Про це стало відомо з розпорядження КМДА від 25 вересня 2019 року №1696.
Згідно з документом, будівництво заплановано на 2019-2020 роки.

Замовником будівництва в розпорядженні визначено КП "Київміськсвітло". Воно має надати гарантії на експлуатацію об'єкта на термін не менше 10 років.
Фінансування проекту буде здійснюватись за рахунок бюджетних коштів Києва.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Школа замість селищної ради у Гостомелі: що вирішили?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
3 червня
13:50
2 червня
10:41
2 червня
15:00
30 травня
Оголошення
10:19, 26 травня
15:30, 29 травня
15:24, 29 травня