
Фото
09:37, 9 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
На Київщині запустили чат-бот для відстеження наркотрафіку у Telegram
Фото
Відтепер, нарко-спам у Telegram буде блокуватися. Про це завили у прес-службі Нацполіції у Київській області.
Чат-бот дає можливість поскаржитися адміністрації каналу на аккаунт, з якого здійснюється нарко-спам, після чого його заблокують. Уся інформація передається на умовах анонімності.

До слова, створили чат-бот у Харкові. Там його вже перевірили на ефективність роботи. І вже є перші результати – заблоковані «інтернет-магазини» з реалізації небезпечного психотропу.

Протестували новинку і на Київщині. Зараз поліція області бере її собі на озброєння у боротьбі із наркозлочинністю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
kv.npu.gov.ua
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
42
15:15, 22 червня
3
15:06, 22 червня
2
17:20, 24 червня