• Головна
  • Що ви знаєте про лазерне лікування грибка нігтя?
Реклама
10:27, 4 жовтня 2019 р.

Що ви знаєте про лазерне лікування грибка нігтя?

Реклама
Картинки по запросу грибок ногтей

Картинки по запросу грибок ногтей

Лазери, що використовують різні типи лазерної енергії, привернули увагу як лікування грибкової інфекції нігтів на ногах, стан, який називається оніхомікоз і також може вплинути на нігті. Лазерне лікування грибка нігтів полягає в тому, що точно спрямований лазер може знищити грибок, не завдаючи шкоди оточуючим тканинам нігтя. На сьогоднішній день існує ряд доказів, що лабораторні дослідження показали можливість лазерів придушувати всі грибкові організми нігтя людини.

Бажання знайти ліки від оніхомікозу зрозуміло. Грибкова інфекція може призвести до потовщення нігтя і появи ламкості, знебарвлення і деформації. Ніготь може стати важким для обрізання і бути джерелом збентеження. Гірше того, це може бути болючим і ускладнювати ходьбу. У людей з діабетом або пригніченою імунною системою грибок нігтя може прогресувати до більш серйозних інфекцій.

Гриб, як відомо, важко викорінити. Гриби дуже витривалі мікроорганізми. Вони можуть проникнути в ніготь через крихітну тріщину на шкірі або навіть через невелике поділ між нігтьової пластиною і нігтьових ложем. Існує безліч безрецептурних кремів і мазей для нігтів, але жоден з них не дуже ефективний. Актуальні препарати працюють трохи краще, ніж плацебо, але їх потрібно застосовувати протягом багатьох місяців, і показники лікування все ще низькі. Альтернативою всьому тривалого медикаментозного лікування грибка нігтя є застосування лазера. На сьогоднішній день це найефективніший спосіб для позбавлення грибкової хвороби нігтя.

Грибок, як відомо, важко викорінити. Гриби дуже витривалі мікроорганізми. Вони можуть проникнути в ніготь через крихітну тріщину на шкірі або навіть через невелике поділ між нігтьової пластиною і нігтьових ложем. Існує безліч безрецептурних кремів і мазей для нігтів, але жоден з них не дуже ефективний. Актуальні агенти працюють трохи краще, ніж плацебо, але їх потрібно застосовувати протягом багатьох місяців, і показники лікування все ще низькі. Рецептурні протигрибкові препарати, що відпускаються за рецептом, мають кращий послужний список, хоча їх нелегко знайти. Якщо лікування буде успішним, виросте новий, який не містить грибків цвях, який замінить старий, і цей процес може зайняти кілька місяців. Навіть після успішного лікування грибкова інфекція може відновитися через рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...