
Анонс
17:52, 16 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
Ірпінчан кличуть на суботник у лісі
Анонс
Ліс тоне у смітті. Люди так і не навчилися прибирати після себе. Саме тому ірпінчанка Ірина кличе всіх на суботник у ліс. Вона пропонує прибрати ліс після літніх пікніків, щоб там було приємно прогулюватися навесні.
- Де: Ірпінь, дільниця лісу поряд з вул. Київською, 96
- Коли: субота, 19 жовтня, з 10:00 до 16:00
Як ви можете допомогти?
- для початку- просто долучитися акції та прийти;
- взяти з собою лопати,вила, тачки для вивезення сміття;
- запросити сусідів та друзів на суботник.

Рекомендуємо при собі мати рукавички, сміттєві пакети, інструмент і гарний настрій!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
64
12:54, 11 червня
1
15:19, 22 червня
22:30, 23 червня