
Фото
11:07, 5 вересня 2020 р.
Надійне джерело
Лобове ДТП на Варшавці: водія легковика вирізали з салону (ФОТО)
Фото
Сьогодні вночі, 5 вересня, на Гостомельському шосе сталася жахлива аварія. Легковик «лоб в лоб» влетів у фуру. Про це повідомив Київ оперативний.
Водія легковика госпіталізували з політравмою, після того, як рятувальники ДСНС вирізали його із салону автівки.
Причина та деталі аварії поки з’ясовуються.
До слова, Гостомельське шосе є одним з найнебезпечніших місць з концентрації ДТП. Цього року на трасі з’явилося освітлення, але аварій менше не стало.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Журнал Forbes поставив Ірпінь в ТОП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
09:19, 17 червня
10:22, 16 червня
91
14:36, 25 червня
136
10:54, 14 червня
45
15:15, 22 червня
3