
Фото
09:54, 16 вересня 2020 р.
Надійне джерело
Бучанці стали чемпіонами Київщини по боксу
Фото
Двоє бучанців Артем Невдобенко і Микола Діденко стали чемпіонами області з боксу. Далі вони змагатимуться на чемпіонаті України.
Чемпіонат Київської області з боксу серед молоді проходив у Броварах. Там зібралося понад 160 спортсменів із 19 міст та районів Київщини.

Вихованці Бучанської ДЮСШ під керівництвом тренера Мороза Юрія вибороли перші місця у своїх категоріях. Далі вони боротимуться за перемогу на чемпіонаті України, який пройде 5 жовтня у Хмельницькому.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Бучанський ресторан "Отаманша" отримав престижну відзнаку від TripАdvisor
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
45
22:30, 23 червня
15:15, 22 червня
10:12, 18 червня
1
18:22, Вчора