• Головна
  • Як подати заявку на позику – крок за кроком?
Новини компаній
12:32, 17 жовтня 2020 р.

Як подати заявку на позику – крок за кроком?

Новини компаній

Малі підприємці, включаючи само зайнятих осіб, можуть подати заявку на позику в кредитну компанію або на оформлення мікропозики на карту. Кредит на карту онлайн надається для покриття поточних витрат на ведення бізнесу. Особа, яка подає заявку, повинна представити відповідну документацію. Вона складається з:

  • заявки на кредит на карту,
  • контракту,
  • копії довіреності (якщо заявку подає представник).

Крок за кроком для отримання заявки на позику

Заяву на позику на сайті https://www.k24.com.ua/kreditnye-kompanii-v-ukraine/credit-plus/можна подати в електронному вигляді через веб-сайт, використовуючи електронну поштову скриньку, безпосередньо в офісі або за листом. Ведення бізнесу завжди несе ризик невдачі. Сучасні часи показують, що макроекономічна ситуація має величезний вплив на успіх підприємства.На щастя, кредитні бюро пропонують кредит на карту онлайн підприємцям та неурядовим організаціям.

Як швидко отримати позику?

Найпростіший спосіб - подати заявку на кредит на карту цілодобово в електронному вигляді через веб-сайт або через електронну поштову скриньку. В обох випадках потрібен електронний підпис або надійний профіль. Ми рекомендуємо вам використовувати цю форму подання документів, оскільки вона гарантує швидку обробку заявки. Ви також можете подати паперову заявку в офіс або надіслати її традиційною поштою. Позика не має одноразового характеру, тому підприємці, які вже отримали підтримку, можуть знову подавати заявки.

Подати заявку на займ на карту зараз відносно просто. На порталі ви знайдете форму заявки, форму інформації, що надається під час звернення за допомогою, що компенсує негативні економічні наслідки, спричинені COVID-19, а також контракт. При використанні он-лайн платформи ви заповнюєте лише перші два документи, а форму договору залишаєте без підпису. Після заповнення всієї документації заявку слід підписати, а потім надіслати.

На даний момент надання підтримки не визначається датою подання заявки, і немає пріоритетів, які б надавали перевагу компаніям, що працюють у певних сферах чи галузях. Кожен підприємець, який відповідає законодавчим вимогам та подає повну та правильно заповнену документацію, може розраховувати на отримання позики. Інформацію про можливі зміни можна знайти на веб-сайтах. Також варто пам’ятати про вимогу ведення бізнесу перед подачею заявки.

Однак кредитна карта вимагає великої самодисципліни, особливо коли вам дуже легко витрачати гроші. Якщо ви знаєте, що не можете довіряти собі в цьому питанні, спробуйте використовувати передплачену карту, наприклад віртуальну кредитну карту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...