• Головна
  • Миттєві позики із EuroGroshi допоможуть вирішити будь-які нагальні потреби
Новини компаній
11:45, 13 січня 2021 р.

Миттєві позики із EuroGroshi допоможуть вирішити будь-які нагальні потреби

Новини компаній

Стрімкий розвиток банківських послуг в останні десятиліття дозволив мільйонам наших громадян отримати безліч додаткових можливостей для покращення рівня свого життя. Проблеми, пов’язані с браком грошей можна вирішити кількома кліками. Сьогодні відсутність необхідної суми коштів – це не привід відмовлятись від бажаної покупки чи витрат на відпочинок. Розв’язати подібні фінансові проблеми допоможе така послуга, як онлайн-мікрокредитування від компанії EuroGroshi. Вона буде до речі не тільки при незапланованих покупках, але і в ситуаціях, коли немає часу або бажання звертатись за допомогою до родичів, знайомих чи друзів.

В чому відмінність від споживчого кредитування?

Миттєві позики із EuroGroshi допоможуть вирішити будь-які нагальні потреби, фото-1

Хоч подібні послуги і відносять до кредитних, вони суттєво відрізняються від звичайних споживчих позик. Перш за все, варто зазначити суттєво спрощену процедуру оформлення. На сайті компанії EuroGroshi - https://www.eurogroshi.com.ua/ - отримати такий кредит можна не більше, як за годину. Постійні ж клієнти можуть значно прискорити процедуру – до 5-10 хвилин. Окрім того, мікрокредитування онлайн має й інші переваги:

  • мінімальний пакет документів – паспорт та ІПН;
  • оформлення заявки онлайн, без відвідування банку;
  • можливість отримання кредиту на строк від 1 дня;
  • зарахування суми позики на банківську карту відразу ж після підтвердження рішення.

Компанія EuroGroshi пропонує прозорі умови кредитування онлайн, розмір переплати користувач зможе розрахувати на сайті, за допомогою спеціального калькулятора. Отримати онлайн-позику можна на термін до 30 днів з можливістю пролонгації, і в розмірі до 10 тис. грн. Однак постійні клієнти можуть розраховувати на збільшення кредитного ліміту.

Як правильно використовувати онлайн-кредити?

Більшість користувачів послуги онлайн-кредитування мають нагальну потребу в грошах для розв’язання конкретних проблем. Отож, основне правило для таких позик – це наявність певної цілі, адже вартість їх суттєво вища за звичайні кредити. Завдяки спрощенню умов оформлення і швидкому отриманню відповіді скористатись подібним варіантом кредитування може практично будь-який споживач, не залежно від своєї кредитної історії. Але через ризикованість таких позик процентна ставка тут буде вищою, а строки і максимальна сума – меншими.

Перед оформленням заявки користувачеві обов’язково потрібно детально ознайомитись з умовами кредитування і прорахувати свою переплату. Корисно буде також порівняти умови різних мікрокредитних організацій, щоб обрати найвигідніший варіант.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...