
COVID-19
13:07, 24 вересня 2021 р.
Надійне джерело
У Приірпінні стрімко зростає кількість хворих на COVID-19: сьогодні - 55 осіб
COVID-19
За останню добу у Приірпіння виявили 55 хворих з COVID-19. У порівнянні з минулим днем, динаміка інфікованих збільшилась учетверо.
21 випадок Covid-19 зареєстрували в Ірпінській громаді (20 – в Ірпені й 1 – у Михайлівці-Рубежівці) та стільки ж – у Бучанській, також захворіло 11 гостомельців і 2 коцюбинчан.
Загалом на Київщині протягом доби виявили 409 інфікованих, серед них – 34 дитини. Померли 4 мешканці Бучанського, Вишгородського, Фастівського та Броварського районів віком від 56 до 84 років. Були госпіталізовані 65 осіб, одужали 102.
Раніше головний санлікар країни Ігор Кузін заявив, що 98% COVID- госпіталізованих в Україні невакциновані.
Окрім того, відзавтра, 23 вересня, Ірпінь, як і вся Україна, входить до «жовтої» карантинної зони. Що це означає - читайте за посиланням.
Де і чим можна вакцинуватися від коронавірусу в Ірпені - читайте тут.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм, Телеграм та YouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
20 червня
14:00
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
Оголошення
15:06, 22 червня
1
10:12, 18 червня
1
15:19, 22 червня
15:06, 22 червня
2
10:54, 14 червня
42