• Головна
  • Як Ірпінь ставиться до білорусів?
СТОСУЄТЬСЯ НАС
14:09, 30 жовтня 2022 р.

Як Ірпінь ставиться до білорусів?

СТОСУЄТЬСЯ НАС

Нещодавно телеграм-канал IRPIN LIFE провів опитування серед ірпінчан на предмет їх ставлення до білорусів. В опитуванні взяло участь 2518 респондентів. Думки людей розділилися практично порівну, а під публікацією розгорівся справжні «срач» коментарів.

Як Ірпінь ставиться до білорусів?, фото-1

Якщо відкинути мати і образи, то тези учасників наступні. Одні кажуть, що білоруси – такі ж як «кончені» росіяни. Інші радять сказати це білорусам із полку Калиновського, які зі зброєю в руках дуже ефективно воюють у лавах ЗСУ.

Ірпінчани особливо уважно вслухаються у повідомлення про події в Білорусі. Оскільки з Ірпеня до кордону всього 150 кілометрів і саме звідти війська РФ прийшли в наш регіон.

Саме з території Білорусі наносились ракетні удари по півночі України. Саме з білоруської зони відчуження Чорнобиля над руслом Дніпра летять по Київщині «Шахіди». А в стрічках новин ми читаємо про нові прибуття військ РФ на територію РБ.

Отже, тема Білорусі важлива для всього Приірпіння, відтак на сайті 04597.com.ua ми будемо публікувати узагальнену інформацію про стан справ у білоруському питанні.

Як Ірпінь ставиться до білорусів?, фото-2

Тенденцією ж минулого тижня стали ідеї про визнання Білорусії країною окупованою РФ.

Низка політиків із білоруської опозиції заявила, що країна перебуває в окупації. Також у парламенті України було зареєстровано проект постанови про визнання Білорусі країною окупованою РФ.

«Білорусь де-факто та де-юре перебуває в окупації, і в країні час створювати національно-визвольний рух», - наполягає один із лідерів білоруської опозиції Павло Латушко.

Є й інший погляд. Незважаючи на те, що Лукашенко є нелегітимним і невизнаним цивілізованим світом президентом, він ефективно контролює територію. Сенс же окупації в тому, що хтось насильно віджимає контроль у попереднього "господаря".

В разі визнання Україною окупації Білорусії це потягне зміни в політиці Євросоюзу. Адже в питаннях війни Брюссель орієнтується на Київ.

Читайте також: Китай готується до війни. І це – не війна із Тайванем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ІРПІНЬ #БІЛОРУСЬ #ГОЛОСУВАННЯ #СТАВЛЕННЯ #КОРДОН #ВІЙНА #КАЛІНОВСЬКОГО #ЛУКАШЕНКО #ОКУПАЦІЯ
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...