Приватним виконавцем являється фахівець, який допомагає у виконанні судових рішень. Він діє на завершальній стадії виконання судового рішення, якому передують переговори сторін, адміністративні оскарження, процедури медіації, позасудові способи розв’язання спору, безпосередній розгляд та вирішення справи - як правило, у рамках арбітражного чи судового процесу. Тому так важливо не помилитись з вибором фахівця, який забезпечить повне та ефективне стягнення. При цьому, не наробить помилок та не дасть можливості боржнику оскаржити його дії у суді.

Хто представляє приватних виконавців у Києві і Київській області

Приватний виконавець у Києві надає свої послуги якісно і кваліфіковано. Інформація з питань роботи приватних виконавців на виконавчих округах, адреси їхніх офісів повинні бути розміщені у кожному органі державної виконавчої служби та суді, що функціонують на території обслуговування.

Щоб знайти такого спеціаліста на території іншої області, необхідно звернутись на сайт Мінюсту і відшукати там відповідний Єдиний реєстр щодо приватних виконавців. Там Ви отримаєте самий вичерпний список приватних виконавців України, що надають послуги у цій сфері.

За умови відсутності незакінчених проваджень, виконавець може змінювати свій виконавчий округ. Для його зміни необхідно:

  • подати відповідне повідомлення до Мінюсту щодо нового виконавчого округу;
  • забезпечити внесення до Єдиного реєстру приватних виконавців України інформації щодо зміни округу.

У випадку заміни виконавчого округу, у повідомленні обов'язково вказується нова інформація щодо розташування офісу приватного виконавця.

Переваги співпраці з приватними виконавцями об'єднання "Факт"

Сайт приватних виконавців в Україні https://fakt.org.ua/uk/ об”єднав досвідчених і висококвалі фікованих юристів, які за роки роботи досягли високого професійного рівня та довели свою ефективність. Довіряючи свої проблеми об'єднанню приватних виконавців України "Факт", клієнт отримає юридичну допомогу при стягненні боргу з фізичної та юридичної особи, заощадить дорогоцінний час, зможе оптимізувати витрати, що у підсумку позитивно позначиться на кінцевому результаті діяльності фірми чи підприємства.

За Законом, плата приватного виконавця, яку можливо подивитися тут на https://fakt.org.ua/uk/pv/ залежить від вартості вилученого майна, суми стягнутого боргу. Як правило, винагорода складає 10%. Оплата за рішеннями немайнового характеру повинна складати для фізичних осіб від 2-х, для юридичних осіб до 4-х мінімальних зарплат. Також є можливість отримання додаткових винагород, які встановлюються за домовленістю між виконавцем та стягувачем.