Сучасні компанії орієнтовані на комплексну роботу з участю систем автоматизації, які вирішують конкретну проблему або призводять до досягнення певного бізнес-ефекту. Для тих компаній, хто працює з клієнтами, варто придбати повну версію системи Perfectum CRM без обмежень, яка дозволити в рази спростіті й сістематізуваті робочий процес. Для автоматизації вашого бізнесу нова версія crm з телефонією від компанії Perfectum CRM + ERP для практичних підприємців допоможе спростити процес ведення бізнесу. На сайті ви можете ознайомитися з функціональним і простим інтерфейсом програм, дизайном UI / UX і скористатися пробною версією.

Що таке CRM система?

У перекладі CRM означає - система управління робота з клієнтами. Система просто необхідна для тих, хто хоче контролювати і оптимізувати процес продажів, збільшити продажі, створити кращі умови обслуговування клієнтів. Система, забезпечує легкий зв'язок з платформами електронних продажів, додатками для автоматизації маркетингу, спеціалізованими порталами для оцінки рейтингу довіри клієнтів і багатьма іншими, завдяки яким ви зможете створити автоматизований процес роботи з простим і інтуїтивно зрозумілим сервісом. У режімі онлайн з будь-которого місця на будь-якому пристрої. Якщо ви хочете поліпшити показники продажів і умови обслуговування шукаєте рішення, яке забезпечить ваше розвиток на довгі роки, версія CRM з телефонією саме для вас.

Чому ми?

Ми допомагаємо нашим клієнтам в організації роботи, оптимізації окремих видів діяльності, а також цілих процесів, які виконуються на їх підприємствах. Консультуємо, як підвищити ефективність виконуваних дій за рахунок впровадження системи Perfectum CRM. Ми цінуємо партнерські відносини і тісну співпрацю з нашими клієнтами. Тому надаємо технічну підтримку і консультацію з будь-якого питання. Зв'яжіться з нами за контактними телефонами, для уточнення деталей покупки.