Сучасна охорона магазину в Києві — це не лише сигналізація. Такі елементи безпеки, як камери відеонагляду, використовуються навіть у МАФах. Пристрій зафіксує протиправні дії з боку покупців або персоналу торговельного майданчика.

Що дає система відеоспостереження?

Сучасне обладнання для відеонагляду дозволяє:

  • забезпечити зовнішню та внутрішню безпеку;
  • зібрати відомості про покупців;
  • оцінити якість роботи співробітників.

Все це дуже важливо для будь-якого бізнесу, пов’язаного з торгівлею. Окрім заходів безпеки, камери можуть надати інформацію для відслідковування статистики. Наприклад, вік покупців, найвдаліший час для проведення акцій і т. ін. Далеко не кожен співробітник працює із самовіддачею. Камери допоможуть виявити слабкі місця в колективі та прийняти відповідні дії.

Звичайно, довірити проєктування та монтаж системи відеоспостереження краще за все спеціалізованій компанії. Її спеціалісти визначать найбільш вдалі місця для встановлення камер, їхню кількість, тип та інші параметри.

Відеоспостереження для невеликих магазинів

Під час вибору камер для МАФів та невеликих магазинів варто звернути увагу на такі показники:

  • стабільно комфортна температура 15-20 градусів;
  • достатнє освітлення;
  • помірна вологість;
  • невисокі стелі;
  • велика площа.

Для таких умов є відповідне обладнання, наприклад, купольні відеокамери. Додатково об’єктив камери закритий тонуванням, щоб не було помітно, куди саме він направлений.

Для максимального захисту торговельного приміщення потрібні прилади в трьох зонах: полиці з товарами, каси та вхід. Для огляду полиць потрібна камера із ширококутним об’єктивом, який охоплює значну площу.

На касах встановлюється відеокамера з вузьким кутом огляду. Це дозволяє проаналізувати дії касира та настрій покупця після обслуговування.

Для контролю вхідних дверей знадобиться обладнання з високою роздільною здатністю та можливістю наближення. Це допоможе службі охороні виявити потенційних порушників ще до скоєння протиправних дій.