Вже у багатьох на слуху інформація про те, що страховку зручно оформлювати онлайн. Зміни в системі, які впроваджуються з 2018 року, вже сподобалися великій кількості водіїв. За статистикою, минулого року таких власників електронного поліса ОСЦПВ стало у 2,5 рази більше, ніж було у 2019 році. Таким чином, за 3 роки система онлайн-страхування засвідчила право на існування і підтвердила свої переваги.

За що варто обрати е-поліс

Для отримання цього документа не потрібно відвідувати офіс страхової компанії, але при цьому він залишається рівноцінним аналогом традиційного паперового варіанта, надрукованого на бланку.

Номер онлайн-поліса одразу під час оформлення заноситься до бази Моторного (транспортного) страхового бюро України. При перевірці співробітниками поліції його легко ідентифікувати за унікальним номером, який можна продемонструвати з мобільного телефону чи з іншого гаджету. Легко оформити електронну автоцивілку на https://arsenal-ic.ua/product/avtostrahuvannya/avtocivilka.

Е-поліс має ще одну вагому перевагу. Її власникам надається право заповнити онлайн-європротокол, якщо вони стануть учасниками незначної аварії. Це можна зробити на спеціальній вкладці на сайті МТСБУ. Лише варто пам’ятати, що виплати у такому випадку складатимуть не більше 50 тис. грн.

Як придбати ОСЦПВ онлайн

Для того щоб оформити електронний поліс, необхідно підготувати такі ж документи, як і для звичайного:

  • паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер;
  • права водія;
  • техпаспорт на автомобіль.

Якщо власник машини може претендувати на якісь пільги, то для підтвердження їх наявності все ж таки доведеться відвідати офіс страхової компанії.

В електронному форматі алгоритм дій буде такий:

  • розрахунок вартості автоцивілки за допомогою онлайн-калькулятора;
  • внесення даних про водія і про автомобіль до спеціальної форми на офіційному сайті;
  • очікування підтвердження від страхової компанії;
  • оплата;
  • верифікація у базі МТСБУ, отримання документа на електронну пошту.

Заповнювати анкету варто дуже уважно, у разі помилки договір буде визнано недійсним.

Як обрати страхову компанію

Звісно, багато чого залежить від того, яку компанію обрано для оформлення страховки. Організація повинна мати достатній капітал, надійних партнерів, які гарантуватимуть повернення коштів клієнту, якщо настане страховий випадок. Прикладом такої компанії є СК «Арсенал Страхування». Вона організувала сервіс європейського рівня, максимально спростила процес відшкодування збитків. Щоденно виплачується понад 2 млн грн.

Приваблює клієнтів і можливість придбати сервісну карту від СК «Арсенал Страхування». Її власникам надаються різноманітні додаткові послуги, наприклад у випадку ДТП машину безкоштовно евакуюють. Також вони зможуть замовити доставку пального або підзарядку акумулятора у непередбачуваній ситуації.

Кожний клієнт СК «Арсенал Страхування» може розраховувати на цілодобову інформаційну підтримку і консультативну допомогу у будь-яких випадках.