Київ – не тільки столиця країни, а ще місто в якому зосереджені практично все державні органи влади та інші важливі організації. Сюди, щодня, прибувають тисячі українців. Де хто з них не затримуються надовго, інші починають навчатися чи працювати. Тож і є потреба дізнатися про навколишні магазини, офісі, медичні заклади.

В час інноваційних технологій це зробити досить просто. Потрібен лише інтернет та телефон, а також знати адресу корисного сервісу - Locator.ua. Тут зібрана найповніша інформація про державні та приватні установи, медичні заклади тощо. За допомогою Locator.biz є можливість знайти поряд с місцем проживання чи роботи в Києві та його передмісті:

  • автосервіси та СТО;
  • автомийки та заправки;
  • бізнес-установи;
  • готелі та інші заклади відпочинку;
  • салони краси та СПА;
  • заклади культури;
  • агентства з нерухомості;
  • магазини та торговельні центри;
  • а також установи, що надають численні послуги населенню, серед них ремонт взуття та одягу, реставраційні майстерні, фотоательє та фотостудії тощо.

Користуючись Locator.ua можна суттєво зекономити власний час на пошуки.

Як знайти найближчого стоматолога?

Неможливо знайти хоча б одну дорослу людину, яка б жодного разу не зверталася б до стоматолога. До того ж більшість з нас вже має «свого» лікаря. Проте часто трапляються випадки, коли послуги зі стоматології потрібні «тут і зараз», а адреса найближчої клініки просто невідома. Це привід звернутися по допомогу до Locator.ua. Адже тут зібрані адреси та телефони практично всіх стоматологічних клінік Києва з інформацією про режим роботи та послуги, що надаються. Скориставшись сервісом також можна дізнатися відгуки про ту чи іншу клініку та обрати найкращу.

Для того, щоб знайти найближчу слушну стоматологічну клініку слід дозволити сервісу визначити геолокацію. А він, самостійно, розробить найбільш зручний маршрут. Вище описаний алгоритм підходить для пошуку будь-якої установи чи організації.

Як знайти нотаріуса у своєму районі?

Іноді їхати через усе місто аби отримати одну-єдину довідку немає сенсу. Адже в кожному районі, навіть у спальному є нотаріальні контори. Їх послуги важко переоцінити, без них неможливо укласти жодної цивільно-правової угоди, що ж говорити про оформлення угод про продаж-купівлю житла чи оформлення спадщини. Послуги нотаріуса можуть знадобитися у будь-яку мить. Проте дізнаватися заздалегідь, де знаходяться нотаріуси, теж не варто. Краще за потреби скористатися пошуком Locator.ua. Адже на сайті зібрана повна інформація про всіх нотаріусів, що працюють у Києві та передмісті. Крім того, є можливість про перелік послуг, що надаються та їх вартість.