Однією з популярних кабельних продукцій в побуті та промисловості, пропонованої Запорізьким заводом кабельної продукції МПКА, є кабель ПВ-3.

Провід ПВ-3 - це силовий мідний дріт, ізольований полівінілхлоридом. Область застосування цього продукту велика: з його допомогою підключають електричні механізми та апарати, прокладають силові і освітлювальні мережі.

Також можливо, його застосування при монтажі різних електричних машин і механізмів, верстатів з номінальними показниками напруги до 450 вольт і частотою не більше 400 герц або постійній напрузі 1000 вольт.

Такі дроти ПВ3, також мають місце, застосовуватися в ділянках електричних ланцюгів, де може знадобитися сильний вигин самих проводів. Мідь, є основним компонентом в струмопровідної жили, яка виготовлена​​в багатожильному виконанні.

Конструкція:

Матеріал жили: мідь

Ізоляція: ПВХ

Температура експлуатації: від -50 ° С до +70 ° С

Стійкість до горіння: в ПВ-3 нгд виконанні, що не поширює горіння і є з пониженим димогазовиділенням

Розшифровка проводу:

П - провід;

В - в вінілової ізоляції;

3 - означає клас гнучкості 3-ий;

Даний провід ПВ-3 з ізоляцією з полівінілхлориду пластикату. Жила у якого багатодротяна і виконана з міді. Гнучкий провід використовують при монтажах електрообладнання, механізмів, машин і верстатів. Даний провід стійкий до різного роду цвілевих грибів. Легко переносить різні вигини, механічні пошкодження, вигини, вібраційні навантаження, лінійні прискорення, акустичні шуми.

Щоб купити кабель ПВ-3 або ПВ-3нгд - оформіть заявку з сайту запорізького кабельного заводу МПКА, і наші фахівці зв'яжуться з Вами, або ж телефонуйте за телефонами вказаними нижче.

КОНТАКТИ

г. Запоріжжя, вул. Новобудов, 3

e-mail: [email protected]

тел: (061) 220-15-00;

тел: (098) 441-15-41